Tüp bebek öncesi prolaktin yüksekliği

Limon01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
197
72
Kızlar lütfen bilgisi olan yazsın stresten bayılmak üzereyim reglşme 5gün var Salı günü tahlil yaptırdım prolaktin değerim 39 regl başlayınca tüp bebek tedavisine başlayacaktı bu durumda tüp bebek tedavisi iptal mi olur yani süreç uzar mı yoksa Prolaktin seviye yüksekken de tüp bebek tedavisi başlar mı benzer süreçlerden geçen var mı yardımcı olursanız çok sevinirim şu an çok tedirginim

Merhaba hayır iptal olmaz değeriniz çok yüksek değil ki korkmayınbenim 30 du doktor ilaç verdi size de öyle yapar

Merhaba hayır iptal olmaz değeriniz çok yüksek değil ki korkmayınbenim 30 du doktor ilaç verdi size de öyle yapar
Ya çok teşekkür ederim yazdığınız için o kadar korktum ki anlatam ağlamamak için kendimi zor tuttum ne kadar zor ve stresli bir süreç bayılmak üzereyim gerçekten

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız rabbim ne muradınız varsa versin size ne kadar dua ettim anlatamam

Merhaba tüp bebek tedavimin 3. Gunundeyim. Prolaktin 36 çıkmış. Sizin doktorunuz nasıl bir yol izledi yüksek mi

Son transfer öncesi benim de tahmin ve prolaktin yüksek çıktı. İkisi için de ilaç verdi transferi yaptık ve sonuç pozitif. O iki ilacı kullanmaya devam ediyorum.

Merhaba tüp bebek tedavimin 3. Gunundeyim. Prolaktin 36 çıkmış. Sizin doktorunuz nasıl bir yol izledi yüksek mi
Merhaba canım şu an yoldayım tedavinin başlaması için hastaneye gidiyoruz doktorumun izleyeceği yolu ve süreci yazarım hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

Son transfer öncesi benim de tahmin ve prolaktin yüksek çıktı. İkisi için de ilaç verdi transferi yaptık ve sonuç pozitif. O iki ilacı kullanmaya devam ediyorum.
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bizim içinde dua edin lütfen

Merhaba canım şu an yoldayım tedavinin başlaması için hastaneye gidiyoruz doktorumun izleyeceği yolu ve süreci yazarım hepimiz için hayırlısı olsun inşallah
Merhabalar bizde tedavi düşünüyorduk ve prolaktin 42 geldi. Sizde nasıl bir yol izledi hocanız?

bende 99 çıkmıştı. endokrinoloji bölümüne gittim, bir ilaç verildi ve tedavi süresince kullanmaya devam ettim. transfer sonrası tüp bebek doktoru bırakabilirsin dedi ve bıraktım.

Merhabalar bizde tedavi düşünüyorduk ve prolaktin 42 geldi. Sizde nasıl bir yol izledi hocanız?
Merhaba göğüslerden süt gelme gibi bir durum yoktu bende doktor bu şekilde ilaç kullanmana gerek yok tedaviye başlayabiliriz dedi şu an bi tane dondurulmuş embriyom var transferi bekliyorum sizin içinde hayırlısı olsun inşallah amin

Benimde öyle bir durumum yok sadece regl olamadım onu geciktiriyor bende o kadar , inşallah güzel haber alırsınız sizde çok teşekkür ederim

Hepimiz çok güzel haberler alalım inşallah umarım sizde en kısa sürede tedaviye başlarsınız bu sürecin heyecanı ve stresi de regli geciktirmiş olabilir belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…