tüp bebek merkezimi yoksa kadı doğum uzmanı mı?

sweetbaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
2.896
8
41
merhaba arkadaşlar.1 yıl 3 ay falan oldu korunmayalı geçen ocak ayında eşime de bana da gereke tetkikler yapıldı bi sorun yok dendi mayısta hamile kaldım keseyi bile göremeden düşük oldu.ve hala hamile kalamadım bi sorun var demekki.daha fazla vakit kaybetmek istemiyorum.ama nasıl bir doktora gitmeliyim bilemiyorum. normal bir kadın doğumcuyamı gitmeliyim. yoksa bir tüp bebek merkezi daha mı iyi olur sadece bebek olmamasıyla ilgilendiği için. maddi açıdan da nasıl olr bilemiyorum.tecrübeleriniz varsa paylasın lütfen burdaki doktor nasıl ücretlendirme yapar bilmiyorum muayene başi 100 ytl alıyo düşünün hamile olduğumu öğrendik gittik ultrasonda baktı keseyi göremedi.başka hiçbişey yapmadı. hemen 100 ytlyi aldı.ama bu doktor aynı zamanda devleette de çelısıyo tahlilleri faln kndisimi yapr hastanede ozman nasıl olur. halbuki önceden de gitmiştik.neler yapılır nasıl tetkikler yapılır.hiç bilgim yok bide biz bursaya 1 saaat uzaklıkta ilçesindeyiz araba var ama.ya üfffffffff kafam çok karışık tecrübesi olanalr akıl verin lütfen.

canım bence iyi bir kadın doğum uzmanı bul kendine dediklerinide harfiyen uygula ve kafana da fazla takmamaya çalış

bencede oncelikle iyi bir kadın dogum dr u bul. bu arada seninle aynı zamanlarda bebek istemisiz bende ocak ayında tahlillerimi yaptırıdm. 16. ayımda yani bu ay hamile kaldım. henuz keseyi gormedik 3+3 gunluk su an kan tahlilinde çıktı ama bendeki sorun belli idi tek tupum tıkalı idi bu ikinci bebegim bir tane oglum var 8,5 yasında su anda.

rahim filmi falan cekildi ise obur bebek nedne dustu duye dusunmeyi bosvereceksin
çunku dusuklerin nedenleri tam olarak bilinemiyor
ancak pespese çok sayıda dusuk olcakki genetik olarak tahliller falan yapılsın.
bol sans insalah en yakınzamanda kalırsın

hayır canım ben hamile değilim malesef benimde 9 yaşında bir oğlum var ikinciyi istiyorum nasip inşallah olur ve tüm isteyenlerin allah kucağını boş bırakmasın ..AMİİNN..

X