Tüp bebek kanama acilll (ikiz gebelik )

emelllll43

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2024
7
2
29
Kızlar merhaba. Allah nasip ederse tüp bebek annesi Olcam ikiz gebeliğim. 8 haftalık oluyorum yarın ama dün gece kahvemsi kanamam olmuş sabah hemen doktora gittim kanama alanım varmış kesenin altında istirat önerdi benim gibi olup sağlıklı doğum yapan var mı çok korkuyorum 😔

Dikkatli olun ayağınızı yukarıya dikin korkmayın nasip ne ise o oluyor bende tup bebek yaptırdım benimde ikiz di ama 5 aylık da ikiside düştü benim birinin kesesinin suyu patladı 10 gün hastanede mücadele verdik sonra ikiside düştü ben çok dikkat ettim 3 ay evden dışarı çıkmadım da ne oldu olmadı emeğin boşa gitti o yüzden nasipse olacak değilse olmayacak korkmayın o yüzden

Dikkatli olun ayağınızı yukarıya dikin korkmayın nasip ne ise o oluyor bende tup bebek yaptırdım benimde ikiz di ama 5 aylık da ikiside düştü benim birinin kesesinin suyu patladı 10 gün hastanede mücadele verdik sonra ikiside düştü ben çok dikkat ettim 3 ay evden dışarı çıkmadım da ne oldu olmadı emeğin boşa gitti o yüzden nasipse olacak değilse olmayacak korkmayın o yüzden
Çok üzüldüm canım çok geçmiş olsun 😔

Kızlar merhaba. Allah nasip ederse tüp bebek annesi Olcam ikiz gebeliğim. 8 haftalık oluyorum yarın ama dün gece kahvemsi kanamam olmuş sabah hemen doktora gittim kanama alanım varmış kesenin altında istirat önerdi benim gibi olup sağlıklı doğum yapan var mı çok korkuyorum 😔
Merhaba, öncelikle çok çok geçmiş olsun🙏 ben de tüp bebekle hamileyim. Hamileliğimin başından beri hep kanama alanım vardı. Ama ben herhangi bir kanama yaşamadım. Şuan 7aylık hamileyim ve kanama alanım artık kendiliğinden kayboldu. Tüp bebek ile gebeliklerde kanama alanı çokça görülen bir durum. Hatta 9 ay boyunca hamileliği kanamalı geçip sağlıklı doğum yapanları da gördüm çevremde. Şuan yapmanız gereken tek şey istirahat edip,bol su içmek. Umuyorum sizin de zaman içerisinde kaybolacaktır kanama alanları🙏

X