tüp bebek ile ilgili rapor

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
merhaba bana tüp bebek ve aşılama fiyatlarını raporlu ve raporsuz bilgilendirirseniz sevinirim.raporu benim mi yoksa eşimin üzerinemi alıcaz.birde rapor almak için 3 kez aşılama yaptırmış olmak mı gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU1
Rapor alabilme koşullarını kısaca özetlersek;
son 3 sene içinde yardımcı üreme yöntemlerinden birinin uygulanmış olması yeterli (3 aşılama gerekmiyor)
900 işgünü sigorta piriminizin ödenmiş olması gerekiyor,
23 yaşından büyük 39 yaşından küçük olmanız gerekiyor,
daha önce sizin veya eşinizin üzerine kayıtlı sağlıklı bir çocuğunuzun olmaması gerekiyor,
Eğer SSKlı iseniz tedavi için ödeyeceğiniz miktar; %30 fark ve katılım payı ile birlikte 802 YTL olacak. Eğer emekli sandığı mensubu iseniz siz bu rakama 1240 YTL daha ekleyerek ödüyorsunuz ve bu rakamı kendi kurumunuzdan (1240YTLyi) geri alıyorsunuz.

Tüp bebek tedavi raporları bayan adına düzenlenmesi gereken raporlardır, dolayısıyla bayan adına düzenlenerek endikasyon açıkça yazılmalıdır. Daha detaylı bilgi isterseniz ücretsiz danışma hattımızdan (0800 314 1 314) arayabilir tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.
Sağlıklı günler dileriz.

• Konu Sahibi EU1
mehabalar ben tulin apaydın ablam için size yeni yılda tüp bebek kampanyası için başvurmuştum ama kazanamadık!sağolsun 24 şubat 2009 15:18 de yetkili bir kişi bize geri dönüş yaptı.çok mutlu olduk ablam çok sessiz bir kişidir hiçbirzaman hakkınıarıyamaz.kardeşi olarak ben bukonuları onun hakkında araştırıyorum kampanyalarınızı takip ediyorum.kardeşimin hiçbir sağlık güvencesi yok izmirin ödemiş ilçesinde ikamet ediyor.tüp bebek istiyorlar ama net bir rakam alamıyoruz,başvurduğumuz yelerden sizden tek isteğim kardeşim oraya gelirse nekadar harcıyacak nerede kalabilir yardımcı olurmusunuz.bu konuda bana mail atar iseniz sevinirim saygılar iyi çalışmalar

• Konu Sahibi EU1
Merhaba Tulin Selin,

Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi'nde tüp bebek uygulama ücreti 1800€'dur. ancak 30 Haziran 2009'a kadar sürecek bir kampanya başlattık. Ablanızın 2142 TL karşılığında tüp bebek tedavi fırsatından yararlanma şansı var, bunun için web sayfamızdan üyelik kaydı yaptırmanız yeterlidir. % 50 oranında bir avantaj sağlamış oluyor. Ablanızın sağlıklı günler geçirmesini ve doğru-etkili tedavilerle buluşmasını dilerim.

Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

• Konu Sahibi EU1
merhaba bende dengeli tranlokasyon mevcut.pgt destekli tüp bebek için rapor almaya çalışıyorum ama rapor için 3 yıl evli olmak mı gerekiyor

• Konu Sahibi EU1
evet 3 yıl şartı var. ama doldurmadıysan üzülme maya'nın kampanyasını gördükten sonra ben beklemek istemedim, raporlu hastadan alınan ücretle arada çok bir fark yok. bekelemeye değmez yani.

• Konu Sahibi EU1
slm benim merak ettiğim 5 yıl lık sigortası veya 5 yıl öncesi sigorta girişi diyor 900 gün olup 3 yıl önce sigorta girişi olurmu acil yazarsanız sevinirim

• Konu Sahibi EU1
Merhaba Fical,

Çalışmalarınız neticesinde 900 iş gününü doldurmuş olmanız, halen sigortalı olmanız ve 3 yıllık evli olmanız ve en azından bir kez aşılama ya da yumurtlatma tedavisi gibi bir yardımcı tekniği uygulamış olmanız rapor için yeterlidir.

Saygılarımızla,

Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
0800 314 1 314
0312 448 22 21

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…