Tup bebek dualariniza talibim

Allah yuvanızı neşesiz kucağınızı bebeksiz bırakmasın hayırlı evlatlarınız olsun

Allah en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin. Tedaviniz çok başarılı en az stresle geçer inşallah

Tup bebek aşamasında Rabbım kimin duasını kabul eder bilinmez lütfen dua edin bana hayırlı sağlıklı bir çocuğum olsun
Allah hayırlı sağlıklı evlatlar kolaylıkla nasip etsin, zorunuzu kolaylaştırsın inşallah banada dua eder misiniz bende tüp bebek tedavisi görüyorum 2 düşüğüm oldu, sağlıklı kucağıma alayım dua edin

Ederim tabi benim işlem aşılamaya döndü Rabbım tez zamanda sağlıklı sıhhatli hamile kalmanı sagliklada kucağına almanı nasip etsin inşallah

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…