Tup bebek dualariniza talibim

Allah yuvanızı neşesiz kucağınızı bebeksiz bırakmasın hayırlı evlatlarınız olsun 🌸

Allah en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin. Tedaviniz çok başarılı en az stresle geçer inşallah 💞

Tup bebek aşamasında Rabbım kimin duasını kabul eder bilinmez lütfen dua edin bana hayırlı sağlıklı bir çocuğum olsun
Allah hayırlı sağlıklı evlatlar kolaylıkla nasip etsin, zorunuzu kolaylaştırsın inşallah 🤲🤲 banada dua eder misiniz bende tüp bebek tedavisi görüyorum 2 düşüğüm oldu, sağlıklı kucağıma alayım dua edin 😞🤲

Allah hayırlı sağlıklı evlatlar kolaylıkla nasip etsin, zorunuzu kolaylaştırsın inşallah 🤲🤲 banada dua eder misiniz bende tüp bebek tedavisi görüyorum 2 düşüğüm oldu, sağlıklı kucağıma alayım dua edin 😞🤲
Ederim tabi benim işlem aşılamaya döndü Rabbım tez zamanda sağlıklı sıhhatli hamile kalmanı sagliklada kucağına almanı nasip etsin inşallah

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... 😍 nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa🥺 şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin 💗

X