Tüp bebek de 9. Gün test

bsraylmzz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2024
20
8
27
hanımlar bu ikinci tüp bebek tedavim tane transfer oldum bugün 9. Gün ve testim hastaneyi arayınca erken olduğunu hormon iğnelerinden olabileği söylendi . Dün de test yaptım orada da iki çizgi çıktı sizce bebeğim tutmuş mudur

Ayy böyle manzaraları görünce sevinçten ağlamam geliyor bence tutmuştur Rabbım sağlıklı kucağınıza almanızı nasip etsin

9 kez tüp bebek yapmis biri olarak siz Allahin izni ile hamilesiniz inşallah. Rabbim sağlık sıhhat afiyetle kucaginiza versin inşallah

Ben de 3. Transferimi oldum. Daha ilk günüm. İkincisi kimyasal gebelikti. Hiçbirinde idrar testinde çift çizgi göremedim. Yani idrarda bile çift çizgi çıktıysa bence kesin hamilesiniz. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız

Merhabalar, benimde 3 Eylül de 3.gün embriyo transferim oldu. Doktoruma göre 15.09. da kandan baktırmalıydım fakat bugün erken gebelik testi aldım dayanamayıp negatif çıktı sizce erken mi
yaptım acaba, aşırı halsizlik yorgunluk ve ara ara kasık ağrılarım var. Yoksa yüzleşmekten mi korkuyorum yardımcı olabilir misiniz acaba

Erken yapmışsın canım. 3. Gün embriyosu çok geç tutunur ve kana geçer. Kana geçtikten çok sonra idrardaki testte pozitifi gösterir. Daha çok çok erken yani mümkün değil pozitif çıkması.

Erken yapmışsın canım. 3. Gün embriyosu çok geç tutunur ve kana geçer. Kana geçtikten çok sonra idrardaki testte pozitifi gösterir. Daha çok çok erken yani mümkün değil pozitif çıkması.
Çok teşekkür ederim dilerim öyledir. Güzel haberlere uyanacağımız sabahlar günler diliyorum. Bi de transfer günü 1.gün olarak mı sayılıyor acaba en erken ne zaman belli olur günler geceler geçmiyordu

Çok teşekkür ederim dilerim öyledir. Güzel haberlere uyanacağımız sabahlar günler diliyorum. Bi de transfer günü 1.gün olarak mı sayılıyor acaba en erken ne zaman belli olur günler geceler geçmiyordu
Yok o günü saymıyoruz. Ertesi gün 1. Gün :) idrar testi yanıltıcı oluyor en güzeli tahlil gününü beklemek canım inşallah Allah hayırlısını ve sağlıklısını verir çabucak :)

Yok o günü saymıyoruz. Ertesi gün 1. Gün :) idrar testi yanıltıcı oluyor en güzeli tahlil gününü beklemek canım inşallah Allah hayırlısını ve sağlıklısını verir çabucak :)
Selamlar, bugün 8.günüm sanki böyle regli olacak gibiyim ama bi şey yok kasık ağrım ve halsizliğimde var fakat ilaçlardandır diye düşünüyorum. Siz nasılsınız? Kimse ile konuşamayınca yazmak istedim

Aynı kasık ağrısını inanın ben de yaşıyorum. Ben adet olmadan önce büyük tuvaletim gelmiş gibi hissederim ve diz kapaklarım ağrır, aynı his var. Normal olduğunu söylediler o yüzden kafamıza takmayalım :) test yapıp pozitifi göreceğiz inşallah :)

İnşaAllah heyecanla bekliyoruz 15.09 dedi bizim doktor sizin ne zaman

Merhabalar bende 6 eylulde oldum ilk zamanlar bende de kasik agrisi gogus hassasiyet yorgunluk vardi sonra 6-7 gun de bunlar azaldi. Simdi ise 8. Gun( transfer gunu de sayarsam) idrar erken gebelik testi yaptim negatif cikti cok moralim bozuldu sanki butun belirtiler de gitti onla birlikte. Ve gene negatif sonuc alacagim diye korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…