Aşılama Tüp bebek aşılama tedavisi

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

pera0519

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2024
5
0
21
Öncelikle merhaba arkadaşlar ben aşılama yaptırdım bugün 14. Günüm sabah test verdim ve şimdi ise kanamam oldu adet gibi kasik ağrım bel ağrm var nedn bir bilgisi olan var mı lütfen cvb verirmisiniz??

Öncelikle merhaba arkadaşlar ben aşılama yaptırdım bugün 14. Günüm sabah test verdim ve şimdi ise kanamam oldu adet gibi kasik ağrım bel ağrm var nedn bir bilgisi olan var mı lütfen cvb verirmisiniz??
Test sonucunuz ne zaman cıkıcak

Pozitifse yerleşme dir yoksa adetin sökülüyor malesef

Evet maalesef değer 2 çıktı yaptırmadan önceki değerim 0.2 idi şimdi sadece 2 çıktı artarmı pki bu
Üstte ki yorum doğru pozitif ise yerleşme de olabilir ama ben 15. Günde yaptım 595 di sonucum yani sizin ki çok düşük çıkmış varsa da moral bozmak istemem ama doktorunuza sordunuz mu ne dedi o

Adet gibi görünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…