TÜP BEBEK 9. Gün Beta 3 çıktı yükselir mi

cevaplar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2024
7
1
27
Kızlar lütfen yardımcı olur musunuz 6 ağustos ta transfer oldum 4. Gün embriyosu bugün 9. Günümdü kan verdim 3 çıktı yarın tekrar vericem bi umut böyle bir şey başına gelen var mı

2.günde bir vermen lazm saglikli Bi artışı görebilmeniz icin
Normalde asıl vermem gereken gün 16 sıydı doktor 16 sınsa vermemi bekliyor ben dayanamadım bir gün önce gittim o yüzden asıl günüm 16 sı tekrar 16 sında verip bide pazartesi günü versem değişim olur belkide

Merhaba öncelikle uzulmenizi istemem ama muhtemelen bizlerde geç döllenme olmadığı için transferiniz negatif çünkü 5.gun emriyosu üç kez transfer yaşadım 7. Günde yaptığım testlerde ikisi pozitif biri negatif çok şükür bir pozitiften kızım var diğeri kalp atışı neyazikki duyamadım burada çok araştırma yapmıştım daha erken bile ogrenenleri okudum ama geç hiç denk gelmedi inşallah ilk okuduğum kişi olursunuz yada umarım yanlış bakılmistir sonucunuza 🙏🏻

Merhaba öncelikle uzulmenizi istemem ama muhtemelen bizlerde geç döllenme olmadığı için transferiniz negatif çünkü 5.gun emriyosu üç kez transfer yaşadım 7. Günde yaptığım testlerde ikisi pozitif biri negatif çok şükür bir pozitiften kızım var diğeri kalp atışı neyazikki duyamadım burada çok araştırma yapmıştım daha erken bile ogrenenleri okudum ama geç hiç denk gelmedi inşallah ilk okuduğum kişi olursunuz yada umarım yanlış bakılmistir sonucunuza 🙏🏻
İnşallah hayırlısı sağlıkla olcak olan neyse o olur haklısınız 🥲 birde kendime şunu diyorum ki 2 embriyo kurulmuştu yani tutmuş olsa çok daha yüksek bi sayı çıkacağını araştırdım hep bugün yinede bi ihtimal öğleden sonra bir kez daha kan vereyim bakalım ☹️

Hayırlısı olsun tabiki 🙏🏻son transferimden ciftti benimde biri tutunmus.digeri tutunamadı doktorum muhtemelen geç gördüğümüz için düşük kaliteli olan sonradan tutunmuş demişti sonradan tutunmasına rağmen dediğim gibi 7 gün değerim 47 idi kürtajla sonuclandi oyuzden görünce yazayım dedim 3 çok düşük bir değer 9
Güne

Hayırlısı olsun tabiki 🙏🏻son transferimden ciftti benimde biri tutunmus.digeri tutunamadı doktorum muhtemelen geç gördüğümüz için düşük kaliteli olan sonradan tutunmuş demişti sonradan tutunmasına rağmen dediğim gibi 7 gün değerim 47 idi kürtajla sonuclandi oyuzden görünce yazayım dedim 3 çok düşük bir değer 9
Güne
Kan verdim bakalım ne çıkacak sonuç 🤷🏻‍♀️ bekliyorum büyük ihtimalle aynı çıkarsa pazartesi yeniletirler tekrar kan isterler herhalde

Sizi üzmek istemem ama benim de 9.gun aynı değer çıktı ve ne yazık ki negatifti.Tutsa yüksek olması gerekirdi.Ama hayırlısı olsun.Bizim üç negatif oldu ve artık bıraktık maddi manevi tüketti bizi.Rabbimin takdiri elden bir şey gelmiyor.O istemezse kimse veremiyor.

Hayırlısı olsun ilk transferinizmiydi
2. Transferdi
Sizi üzmek istemem ama benim de 9.gun aynı değer çıktı ve ne yazık ki negatifti.Tutsa yüksek olması gerekirdi.Ama hayırlısı olsun.Bizim üç negatif oldu ve artık bıraktık maddi manevi tüketti bizi.Rabbimin takdiri elden bir şey gelmiyor.O istemezse kimse veremiyor.
gerçekten öyle aşırı zor bir süreç Rabbimün haznesi bol doğru zamanda sağlıkla nasip eder inşallah isteyen herkese 🤲🏻

Anladım hakkımızda hayırlısı inşallah tez zamanda kavuşursunuz bebisinize kucaginiz dolar transfer zamanlarında birkaç şeye dikkat edin bundan sonrakilerde mesela başlamadan önce yemenizi içmenizi düzene sokun kapalı gıdalardan uzak durun transferden sonra hergun havuç tüketin bir tane ben bunları yapmıştım şuan free takılıyoruz birkaç aya bende tekrar son kalan yumosuma giderim muhtemelen 😍🤗

X