Tüp bebeğimin tutması için 70.000 LEM YELİD Çekelim mi Arkadaşlar ?

500 adet okudum kalan 35.400 Allah kabul etsin inşallah bu mübarek gecede hayırlısıyla senin kucağını da evlat hasretinle yanan bütün annelerinde kucaklarini da doldurur insallah amin amin amin

Cnm ben aksam girmedim
Simdi gordum muafken okunuyor degilmi birde bu ara cok sayfa var bu zikir icin ben biraz merak edip baktim bir kaynak bulamadim birine sohbette hoca tavsiye etmis diye okuyor arkadaslar internettede oyle yaziyor du bir annelik foumunda (yada ben bulamadim) rabbim kabul etsin kaynak varsada bilmek isterim disardan bende bebek isteyen arkadaslara belki tavsiye ederim

benim teyzemin 16 yıl çocugu olmadı tedavisi sırasında hergün ismi azam ve kenzül arşı okudu hamile kaldı bu duaların etkisini çok gördüm dedi sizede tavsiye edebilirim şuan 2 çocugu var ikiside tedaviyle oldu.

"Kişi uzun bir ayeti bölümlere ayırarak okumak isterse, okuyacağı her bir bölümün toplam üç kısa ayetten az olması gerekir. Meselâ bir ayetin Kevser Sûresi uzunluğunda bir bölümünü okursa Kur'an okumuş sayılır. Ama okuyacağı bölüm bundan, yani Kevser sûresinin tamamından daha kısa olursa Kur'an okumuş sayılmaz."

Hülâsâ[24] adlı kitapta Arapların konuşurken kullandıkları (............)sümme nazar-(.....) lem yelid-(.........) ve lem yûled gibi kısa ayetleri de okumalarının caiz olduğu zikredilir.

Okunur diye biliyordum canım. Böyle bir kaynak buldum. İnşaAllah doğrudur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…