Aile Planlaması tüp bağlatma

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

negifcik

Guru
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2010
103
52
arkadaşlar nasip olursa 3.çocuğumu dünyaya getiricem. doğumda tüplerimi bağlatmayı düşünüyorum. 35 yaşındayım ve sezeryan doğumlarım. acaba bir rahatsızlık olurmu. yan etki filan. bilgisi olan varsa paylaşırmısınız....

Bebeğiniz hayırlı olsun. Halam 4.çocuğunu doğurduktan sonra yaptırdı bu işlemi. 7 sene geçti üzerinden, bir şikayeti olmadı şimdiye dek.

arkadaşlar nasip olursa 3.çocuğumu dünyaya getiricem. doğumda tüplerimi bağlatmayı düşünüyorum. 35 yaşındayım ve sezeryan doğumlarım. acaba bir rahatsızlık olurmu. yan etki filan. bilgisi olan varsa paylaşırmısınız....

merhaba ben yaptırdım 2011 de 2 . çocuğum olunaca yaşım 31 sezeryandım. isteyerek yaptırdım bağlatmayı hiç bir rahatsızlığım olmadı oğlum emdiği halde 3 aylık olduğunda adet görmeye başladım. kilo kalır dediler oda olmadı. 25 kilo aldım onuda kendiliğinden bişi yapmadan verdim. konu açılmasa aklıma gelmez yani bişi hissetmedim ve hissetmiyorum. Allah kızıma ve oğluma sağlıklı uzun ömürler versin. tavsiye edebilirim :) yani.

X