Tüm yüze uygulanabilecek allık? Yardım lütfen :)

TinkerB

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2011
364
1
Kızlar geçen gün otobüste 16-17 yaşlarında bi kız gördüm. Bebeksi bi cildi vardı ama iyice inceleyince kapatıcıyla cildini baya düzgünleştirmiş olduğuna karar verdim. Neyse ama ten rengi çok güzeldi çok doğal (kesinlikle o kadar incelemesem kendi ten rengi sanırdım) şeftali tonlarında açık renk kesinlikle pırıltısız allık uygulamıştı bütün yüzüne eşit oranda. Yani yüze renk katmak için sanırım. Ama çok doğal ve şeker duruyordu ve gerçek ten rengi gibiydi baksanız anlamazsınız yani. Allık gibime geldi ama bütün yüzüne uygulamıştı ve kesinlikle pudra gibi mattı pırıltısı hiç yoktu doğal durmasının sebebi de bu olsa gerek. E ben de genetik olarak biraz zombi gibiyim ama allık sürmek de istemiyorum çünkü sadece yanaklarda duran pembelik bana yapay geliyor. Sizin bana önerebileceğiniz pırıltısız çok açık renkli doğal (hangi ton farketmez pembe de olur hatta nude bile olur) bi allık var mı tüm yüze çok hafif renklendirme için uygulayabileceğim? Ama bronzer istemiyorum ille de allık :KK70: Bişiler önerebilirseniz müthiş olur kızlar..

Allık da bu tonlardaydı ama dediğim gibi her ton olur. Bir de bu allık gibi pırıltılı değildi..

IMG_4241.jpg

Son düzenleme:
şeftali tonundan başka allık tanımam

E kızın allığı da şeftali tonundaydı sanırım :)

benefit georgia istediğin ürün sanırım

Evetttt tamamen öyle tşkler ayrıca tonu tam bu allıktandı
wholesale-wholesale-benefit-georgia-powder-blush-5pcs-53a1f.jpg

Kızlar MAC Powder Blush'ın 07'sini aldım kızın allığıyla pek alakası yok ama çok yakıştı. Yalnız tüm yüzde değil sadece yanaklarda kullanıcam ve on-the-go blush'ım oldu sanırım :KK1:

Edit: Mac Fafi serisinin 07 nolu allığını aldım :)) Mat ve kokusuz (ki tam da istediğim şey) ayrıca çok doğal :)

Son düzenleme:
X