tüm hayallerim yıkıldı 10.10.08 tarihinde ben de szeryana giriyorum

allah yardımcın olsun bacım... hayırlısı ne ise o olsun. demek senin için hayırlı olanda buymuş.

anam bnde bişe var sandımdı.sen hep hakkınızda hayırlısı die dua ettin allahta sana bööle bi yol gösterdi.hersey allahtan.senn ve bebeğin için en iisi bu bitanem.sıkma canını:) demekki planlı tertipli bir bebek olmak istiyor senn zilli:))

olsun be canım arkadaşlarında dediği gibi herşeyin hayırlısı.allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.ben hiç alttan muayene olmadım olmakda istemiyom çünkü çok korkuyorum.nisanurcum ilişki sırasında benimda canım acıyoodu ama bunun normal olduunu sanıyorum.bakalım çarşamba günü randevum var bana ne diyecek çok merak ediyom

canım allah hayırlı doğumlar nasip etsin şu anda senin gibiyim bende normal hayalini kurdum kurdum ama sanırım bizim oğlanda dönmediğinden sezeryan olacak.napalım hayırlısyla gelsinlerde sevelim onları değilmi:)
bizlerede dua et arkadaşım sırası gelen gidiyor napalım.

canım sakın korkma diyeceğim ama zaten insanın elinde olmuyor ama kendimi örnek vereyim ben 9 ay boyunca yürüyüş egzersiz yani normal doğumu kolaylaştırmak adına ne varsa yapım ama kısmet sezeryanmış üstelik ben amelihyathaneden çıkamayacağım diye girdim yani o kadar bozuk bir psikolojiyle doğum yaptım ama inan çok rahattı belkide doktorumdan kaynaklanyor bilmyiorum dikiş acım falan olmadı hemen o akşam ayağa kalktım yürütüyolar zaten seni sondayıda beni bayılttıktan sonra taktılar rahat oluyor.birde sezeyandan önceki 1-2 gün şeftali kayısı armut gibi bağırsaklarını yumuşatıcı şeyler ye çünkü büyük tuvaletini yaptırmadan çıkarmıyorlar dikişlerini zorlamamış olursun .doktor bana doğum sonrası kontrolde bir jel verdi ameliyat izini yok ediyormuş yani kafana takma.Bana herkes gözünü bir kapatıyosun bir açıyosun bebek yanında diyordu hakikaten öyleymiş inşallah hayırlısıyla kolay bir doğum yaparsın sağlıklı hayırlı bir bebiş dünyaya getirirsin.doğum hikayeni bekliyoruzhihoyyyta.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…