tüm belirtilerim psikolojikmiş hamile değilim:(((

Tugbademir

aşkım, oğluşummm..iyi ki varsınız...
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
673
5
kızlar kan testi sonucum geldi..negatif 0.1 çok kötüyümm..tüm belirtilerim psikolojikmiş meğerse ama hala anlamış değilim tüm bunların psikolojik olabileceğine..hala midem bulanıyo..adetimi bekliyorum artık bir an önce gelsin..artık hiç bi ay adetim 5 gün geçmeden ümitlenmice..hep aynı hüsran yıkılıyorumm bu üzüntü beni mahvedecek:çok üzgünüm:mafoldumben:gitme::çok üzgünüm:

canım ya üzülme diycem boş biliyorum....ahh ahhh psikolojik belirtiler mahvediyor insanı bilmezmiyim?
insan acayip ümitleniyor....herşeyin hayırlısı

bende senin gibiydim tubacım ama artık üzülmüyorum bende çok yıprattım kendimi. ama böyle kendini bırakırsan zaten olmaz moralini yüksek tut. allah gönlüne göre versin canım.
bu mübarek günlerde bol bol dua et allah vereceği zamanı biliyodur. benimde dün adet olmam gerekiyordu ama olmadım.:teselli:

canım ya üzülme diycem boş biliyorum....ahh ahhh psikolojik belirtiler mahvediyor insanı bilmezmiyim?
insan acayip ümitleniyor....herşeyin hayırlısı

cnm saolasın ama artık en az 5 gün geçsin o zaman ümitlenmeye başlıcam yaa o kadar kötü oldum ki kadın gebelik görünmüyo deyince..salak gibi 3 gün önceden yaptım sanki o kadar eminim dee..neyse kızlar hayırlısı saolunn desteğiniz için..bol bol dua edelim..:çok üzgünüm:

cnm benim umarım adet olmazsın ve seninki hamişliktir..:Saruboceq:

canım senle paylaşmıştık bunları biliyonya bendede oldu sahte gebelik bile yaşadım kaç kez ama sonunda anneliğide gördüm üzülme sende hayırlı haberler duyarsın işallah duam senin için ve bizim gibi tüm annelik isteyenler için

bu ay kalamadın diye önümüzdeki aylarda kalamıycaksın diye bişi yok kendini üzme dr a gitmişmiydin ?

saolasın cnm inş ama eminim ki bi daha ki aylar bu kadar kaptırmıcam..

neyse kızlar saolun ben çıkıyorum yemek yapmam gerekiyo..öpüyorum sizleri çok iyi varsınız..

cnm benim umarım adet olmazsın ve seninki hamişliktir..:Saruboceq:

çok sağol canım. benimde 10 gün önceden göğüslerim ağrırdı dokunamazdım falan bu sefer aksine hiç bi belirti yok kasıklarda batma oluyor ve kasıklarımda arada batma oluyor. kendimi çok fazla kaptırmak istemiyorum geçen ay 5 günlük gecikemin ardından adet olmuştum.mafoldumben

Canım!Seninle konuşmadık hiç ama yazdıklarını takip ediyordum.Sonucun negatif olmasına bizlerde üzüldük inan;ama bu her zaman negatif olacağını göstermez.O yüzden kendini çok yıpratma.Sen güçlü olacaksın ki bir dahaki ay bebeğin sana sıkı sıkı tutunabilsin.

Umarım herşey gönlünce olur!

cnm benim saolasın..biraz daha iyiyim eşim saolsun baya bi destek oldu iyi ki varsınız gerçekten..insanı rahatlatıyosunuz..artık adetimi bekliyorum bugün olmam gerekiyodu olmadım ama gelir herhalde..bir an önce gelsin de bi dahaki ay çalışmalara başlayalım..öpüyorum cnm..

canım senı ıcın gercekten cok uzuldm bende bu bılınc altımız bıe fena oyunlar oynuyor gecen ay bende senın gıbı kendımı hamıs sandım ve bes gun zar zor bekledım test ıcın ve sonunda kan verdım sonuc negatıftı ve ondan ıkı gun sonrada kırmızı kartımm sımdı bu ay daha sakın davranıyorum :teselli:

evet cnm haklısın bilinçaltından kaynaklanıyo..rüyamda bile doktor hamilesin dedi..işte psikolojikmiş..bugün günümdü kırmızılar gelmedi artık bekliyorum bir an önce gelsin..diğer aya umutlarım kaldı cnm..inşallah bir an ance hayırlısıyla anne oluruz cnm:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…