Tüm bebek isteyenlere, bekleyenlere...

Evli_Mutlu_Huzurlu

Rabbim, kavuştur bizi...
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2013
1.463
9
Forumda birçok konuyu okudum, bebek bekleyenler , isteyenler , fazlasıyla bebek sahibi olupta süprizle karşılaşanlar. Herkesin kendince bir beklentisi var.

İnsanı sadece oturup bebek sahibi olmayı düşündüğünde bile fazlasıyla mutlu eden evlat duygusu, beklentilerin olmamasıyla hayal kırıklığına dönüşebiliyor. Bebek sahibi olamamak, bebeğim olacak diye sevinip sonrasında onu kaybetmek insanı fazlasıyla üzüyor.

Ben henüz anne değilim, anne aday adayı bile değilim.

Annelik bambaşka bi duygu olmalı, bebeğin için endişe etmek en doğal hakkın. Rabbim en hayırlı zamanda verir herkesin derdinin dermanını elbet. Asla umudunuzu yitirmeyin.

Hepiniz Kocamannnn öpüldünüz...

Son düzenleme:
Forumda birçok konuyu okudum, bebek bekleyenler , isteyenler , fazlasıyla bebek sahibi olupta süprizle karşılaşanlar. Herkesin kendince bir beklentisi var.

İnsanı sadece oturup bebek sahibi olmayı düşündüğünde bile fazlasıyla mutlu eden evlat duygusu, beklentilerin olmamasıyla hayal kırıklığına dönüşebiliyor. Bebek sahibi olamamak, bebeğim olacak diye sevinip sonrasında onu kaybetmek insanı fazlasıyla üzüyor.

Ben henüz anne değilim, anne aday adayı bile değilim. Ama anneme uzun yıllar sonra verilmiş bir hediye olabilirim.

Rabbim beni aileme tam 15 sene sonra gönderdi, 15 sene beklediler beni. Ve 15 sene sonrasında erken doğdum. Erken doğan hastalıklarından sonra yine burdayım.

Annelik bambaşka bi duygu olmalı, bebeğin için endişe etmek en doğal hakkın. Ama her negatifte ben aklınıza geleyim istedim. Rabbim en hayırlı zamanda verir herkesin derdinin dermanını elbet. Asla umudunuzu yitirmeyin.

Hepiniz Kocamannnn öpüldünüz...

rabbim seni ailene bağışlasın :nazar:
iyi etmişsin bunları yazarak hep duyuyoruz 15 sene sonra 12 sene sonra oldu falan diye ama asıl olandan bunları okumak başka bir keyifmiş :KK34:
dilerim rabbim bütün isteyenlerin kucağını doldursun :KK34::KK34:

evet ya sanırım bebiş düşünüyo Allah hayırlısını versin inş :)) burada karamel, sen, incilya gibi arkadaşlar bebiş düşündükçe bende daha esnek bakıyorum artık yani ameliyat olursam bi daha aslaa bebek yok yoksa bozulur gögüsler falan diye düşünmüyorum siz de ameliyatın üstünden 1-2 yıl sonra bebiş düşünebiliyosunuz öbür türlüsü yani ameliyat oldum bi daha hamile kalamam düşüncesi olumsuz duygular yüklüyo...

evet ya sanırım bebiş düşünüyo Allah hayırlısını versin inş :)) burada karamel, sen, incilya gibi arkadaşlar bebiş düşündükçe bende daha esnek bakıyorum artık yani ameliyat olursam bi daha aslaa bebek yok yoksa bozulur gögüsler falan diye düşünmüyorum siz de ameliyatın üstünden 1-2 yıl sonra bebiş düşünebiliyosunuz öbür türlüsü yani ameliyat oldum bi daha hamile kalamam düşüncesi olumsuz duygular yüklüyo...

Canım,Allah izin verirse bende bebek düşünüyorum :KK52: Temmuz,agustos gibi hamile kalmak istiyorum Allahında izniyle tabi,nasip hayırlısı :KK16:

X