Tuhaf akıntı

milkybug

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2010
196
4
Kızlar merhaba SAT 12 Eylül ve benim yine beklentim var :) Ama sormak istediğim asıl şey şu.Benim vajinal akıntılarım gayet normal olurdu, ama bu ay çok tuhaf bir şekilde, afedersiniz sümük kıvamında akıntım oluyor. Şeffaf, renksiz ve kokusuz ve oldukça kıvamlı. Hani regl döneminde kan pıhtısı gelir ya onun şeffaf renksiz hali. Bunu adetime bir hafta varken yaşadım ve de dün yine oldu.Böyle bir şey yaşadınız mı? Yardım lütfen...

canım bende aynı durumdayım.bu sitede bazı yerlerde mantar olacağı yazıyor.yinede ünidini kesme inşallah sen hamilesindir.

canım bende aynı durumdayım.bu sitede bazı yerlerde mantar olacağı yazıyor.yinede ünidini kesme inşallah sen hamilesindir.

Canım mantar olduğu zaman rengi koyu ve kaşıntılı oluyormuş.Bende ne koyuluk ya da kaşıntı yok. Hadi inşallah hamileyizdir :)

slm kizlar benim adetime 1 hafta var ve bendede o akinti oluyo neden acaba insallah hamileyizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…