Tuğrul Abacıoğlu'na labioplasti olan var mı?

Ben de Tuğrul beyi araştırıyorum ama labioplasti konusunda çok bir yorum yok sitede. Çok iyi bir doktor birçok konuda çok iyi yorumlar yapılmış ama bu konuda çok bilgi Yok. Bana çok yakın olması ve fiyatı uygun geldi. Hazır yıllık iznim de gelmişken olmak istiyorum ama karar veremiyorum bir türlü. Olanlar yorum yaparsa bizim için de fikir olur.

Arkadaşlar samimiyetle söylüyorum isini güzel yapan ender insanlardan . Fiyat olarak 4000 e labioplasti , klitoris, perinoplasti ve radyofrekans yaptı. Ameliyatı olalı 50 gün oldu ve şuan haftada iki kez radyofrekans a gidiyorum .

Ameliyat genel anesteziyle oldu . 1 gece hastanede kaldım. 3 gün yattım ama agrım olmadi sizi şeklindeydi. 5 gün sonra ise başladım fakat ilk 10 gün eğilip kalkmama dikkat ettim . Ilk iki haftadan sonra çok rahatladım. Ama iki hafta doktorun verdiği ilaçları düzenli kullandım ve etek giydim genelde . 35 gün sürdü dikişlerimin tamamen düşmesi. Sengul hanım var hemşiresi o da çok tatlı bi kadın beyazlatıcı bi yağ verdi.

Merhaba der Tuğrul abacığoluna Kasım da ameliyat oldum tavsiye ederim bu işlemi yapan doktorların çoğu olay bitikten sonra hastasını bilgilendirmiyor Tuğrul hoca gerçekten hastasını mutlu etmeye yönelik çalışıyor,ameliyatı olan hastalara radyofrekansı hediye ediyor ki birçok doktorda bu sadece radyofrekans 2500₺ Den başlıyor,İstanbul’da oturanlar Gaziosmanpaşa Avrupa şafakada gitsinler ücretsiz estetik muayenesi olsunlar zaten sizi aydınlatacaktır.

X