Tsh değeri. 7.55

Beysahmet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2021
117
17
26
Arkadaşlar kan tahlilimde çıktı doktor beni dahiliyeye yönlendirdi sağlık ocağında yaptırmıştım ne gibi belirti veriyor başımmcok ağrıyo son günlerde alakası olabilirmiş bemim gibi olan varmı

Arkadaşlar kan tahlilimde çıktı doktor beni dahiliyeye yönlendirdi sağlık ocağında yaptırmıştım ne gibi belirti veriyor başımmcok ağrıyo son günlerde alakası olabilirmiş bemim gibi olan varmı
Biraz yüksek bi değer ama ilaçla hemen düzenlerler. Daha önce 99 değerini görmüş biri olarak söylüyorum 7-8lerde pek bir şey olmuyor. Hafif halsizlik yorgunluk hissi olabilir. İlaca başladığın gibi azalıyor. Baş ağrısı çekmedim hiç belki farklı bir yan etkidir. Geçmiş olsun 💐

yorgunluk vs yapıyor. ilaçla düsürülüyor cok kolay. annemin tiroidleri komple alındığı için onun da tsh yüksek hep. tiroid ilacı kullanıyor. ömrü boyunca da kullanacak. size de ilaç verecektir

Halsizlik yorgunluk saç dökülmesi aşırı uyuma kilo verememe vs belirtileri verir ek birkaç tetkik bir de ultrasonla kontrol edilir hasımoto cıkabilirsiniz toplumumuzda çok yaygın tedavisinde sabahları bir hap ekstra nodul ek bir şey cıkmazsa belirli aralıklarla kontrol 🌸

X