TSH 6 çıktı 6 haftalık gebelik

Bluegreenworld

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2022
1.223
294
Selam kızlar önceki gebeliklerimde de tiroid cikiyodu ama hep 3-4 arası çıkıyordu. Kadın dogumcu istemedi ama ben dahiliyeye gelip baktım 6 çıktı. Bişey olurmu bu kadar yüksek bide 50 mg lik hap vermesi gerekiyor dimi

İlaçla kontrol altına alırlar, ben 3 ile 50'lik kullanıyorum siz belki bi süre az daha yüksek kullanabilirsiniz.
bana 3.31le 25 mg verdi 8.haftada zaten söyledi düsmezse doz arttırırız bir sonraki ay diye ama koktum simdi sana 50 mg vermis 2 hafta daha var kontrole bu kadar kısa sürede bir sorun olmaz dimi?

bana 3.31le 25 mg verdi 8.haftada zaten söyledi düsmezse doz arttırırız bir sonraki ay diye ama koktum simdi sana 50 mg vermis 2 hafta daha var kontrole bu kadar kısa sürede bir sorun olmaz dimi?
Yok yok olmaz ya çat diye düşürüyor zaten, benim 10 günde 2.85'e 1 ayda da 2.5 altına düştü ama kullanmaya devam ediyorum mecbur. Bırakacağım umudum vardı ama güldü doktor bırakılmayacakmış

Yok yok olmaz ya çat diye düşürüyor zaten, benim 10 günde 2.85'e 1 ayda da 2.5 altına düştü ama kullanmaya devam ediyorum mecbur. Bırakacağım umudum vardı ama güldü doktor bırakılmayacakmış
evet bana da sürekli kullanacağımı söyledi. su an günde bir doz 25 mg verdi insallah düser de gerek kalmaz ama korktum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…