TSH 6 çıktı 6 haftalık gebelik

Bluegreenworld

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2022
1.223
294
Selam kızlar önceki gebeliklerimde de tiroid cikiyodu ama hep 3-4 arası çıkıyordu. Kadın dogumcu istemedi ama ben dahiliyeye gelip baktım 6 çıktı. Bişey olurmu bu kadar yüksek bide 50 mg lik hap vermesi gerekiyor dimi

İlaçla kontrol altına alırlar, ben 3 ile 50'lik kullanıyorum siz belki bi süre az daha yüksek kullanabilirsiniz.
bana 3.31le 25 mg verdi 8.haftada 🙄 zaten söyledi düsmezse doz arttırırız bir sonraki ay diye ama koktum simdi 😂 sana 50 mg vermis 😩 2 hafta daha var kontrole bu kadar kısa sürede bir sorun olmaz dimi?

bana 3.31le 25 mg verdi 8.haftada 🙄 zaten söyledi düsmezse doz arttırırız bir sonraki ay diye ama koktum simdi 😂 sana 50 mg vermis 😩 2 hafta daha var kontrole bu kadar kısa sürede bir sorun olmaz dimi?
Yok yok olmaz ya çat diye düşürüyor zaten, benim 10 günde 2.85'e 1 ayda da 2.5 altına düştü ama kullanmaya devam ediyorum mecbur. Bırakacağım umudum vardı ama güldü doktor bırakılmayacakmış 🥲

Yok yok olmaz ya çat diye düşürüyor zaten, benim 10 günde 2.85'e 1 ayda da 2.5 altına düştü ama kullanmaya devam ediyorum mecbur. Bırakacağım umudum vardı ama güldü doktor bırakılmayacakmış 🥲
evet bana da sürekli kullanacağımı söyledi. su an günde bir doz 25 mg verdi insallah düser de gerek kalmaz ama korktum 😂

X