Tsh 17,5

Abuca

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
78
19
Arkadaşlar merhaba gebe olmak istiyorum bugün kan için tahlil verdim.
Tsh 17.5 çıktı
Dahiliyeden randevu aldım ama çok da korktum böyle olup sorun yaşamadan hamile kalabilen oldu mu düzelir değil mi :KK43:

17.5 cok yüksek bi değer ben 3.5 ile kalamadim 1.55 düşürdüm şuan acil endokrine görünmen lazim tabi 3 ile kalanida gördük burda

Arkadaşlar merhaba gebe olmak istiyorum bugün kan için tahlil verdim.
Tsh 17.5 çıktı
Dahiliyeden randevu aldım ama çok da korktum böyle olup sorun yaşamadan hamile kalabilen oldu mu düzelir değil mi :KK43:
İlaç verecek sana benim de yüksek çıkmıştı 7 veya 8 hatırlayamadım. Birkaç aya iner. Merak etme sonra hormonlarında düzelir. Başka bir problemin yoksa kısa sürede hamile kalırsın.

Levatiron 50 mg verdi doktor ona başladım adet duzensizligim de olmuştu bu ay 16 gün sonra tekrar regl oldum onun için de duphaston başladılar

Son durumunuz nedir? Ben de bebek istediğim için tahlil yaptırdım 23 çıktı çok korkuyorum. Sizinki düştü mü? Doktorunuz ne dedi bu konuda?

Merhaba iki hafta sonrasına ölçüm verdim 6ya düşmüştü bir kutuyu bitirdim yarın tekrar vereceğim hızlı düştüğünü söylüyorlar bence de doğru işe yariyor gibi görünüyor 💙

Düzeldiğini düşündüğüm için adet bitimi ovu testlerine başladım ama daha doğru düzgün bi çizgi göremedim miratech marka biri 7. Gn biri 8. Gün testim bi bakabilir misiniz fark var mı dünden bugüne, kullandığım programa göre yumurtlama bu aralar görünüyor ama kendim baktığımda testlerde hiçbir gelişme yok

Eklentiler

• CB57302A-0435-4A1A-B18A-B3DFA8117A10.jpeg
    CB57302A-0435-4A1A-B18A-B3DFA8117A10.jpeg
    60,8 KB · Görüntüleme: 14
  • F1957B61-D6FA-45EA-A130-B3E4DCD624A0.jpeg
    F1957B61-D6FA-45EA-A130-B3E4DCD624A0.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 13
İlk foto 9. Gün önceki 8. Gün kendim galeride fotoladığım için üzerine gün sayısı yazmamıştım

TSH ilacı kullananlara nacizane bir tavsiye vermek isterim
her gün aynı saatte aç karnına için ilaçlarınızı ve üzerine yarım saat kırkbeş dakika kadar herhangi birşey yiyip içmeyin
daha hızlı düzene girdiğini göreceksiniz
Ben saat kurup öyle içiyorum ilaçlarımı
1,35e düşmüştü ocak ayında
şimdi hamileyim ve hamilelikte de yükselmeye başladı 3 leri gördüm
hemen doz yükselttik
o yüzden dikkatli olmanızda fayda var

şifa olsun umarım hayırlı sonuçlara çabucak erişirsiniz :dua:

TSH ilacı kullananlara nacizane bir tavsiye vermek isterim
her gün aynı saatte aç karnına için ilaçlarınızı ve üzerine yarım saat kırkbeş dakika kadar herhangi birşey yiyip içmeyin
daha hızlı düzene girdiğini göreceksiniz
Ben saat kurup öyle içiyorum ilaçlarımı
1,35e düşmüştü ocak ayında
şimdi hamileyim ve hamilelikte de yükselmeye başladı 3 leri gördüm
hemen doz yükselttik
o yüzden dikkatli olmanızda fayda var

şifa olsun umarım hayırlı sonuçlara çabucak erişirsiniz :dua:
Çok teşekkürler kaçtan düştü sizin

Çok teşekkürler kaçtan düştü sizin
Benim 8-9 gibiydi değerlerim
Doktor ilacı vermesine rağmen düzenli kullanmamıştım
Sonra hemşire bir arkadaşım, bu hormon herşeyi çok etkiliyor ileride çocuk falan düşünürsün haberin olsun dedi
Bana o zaman dank etti açıkçası
Tabi 2 3 sene öncesinden bahsediyorum
Sonra düzene girdi çok şükür
Uzun süre 2nin altında durdu, şimdi gebelikten yine biraz artış olmuş ama inşallah düşüreceğiz onu da
Sizlere de şifa olsun inşallah

Teşekkürler bende gebelik için uğraşıyorum inşallah bir aksilik çıkmadan hallederim hasimato hastasıyım da

Düzeldiğini düşündüğüm için adet bitimi ovu testlerine başladım ama daha doğru düzgün bi çizgi göremedim miratech marka biri 7. Gn biri 8. Gün testim bi bakabilir misiniz fark var mı dünden bugüne, kullandığım programa göre yumurtlama bu aralar görünüyor ama kendim baktığımda testlerde hiçbir gelişme yok
Bu testler için yorum yapabilecek bilgili biri var mıdır :KK43: yeni baslik açıp meşgul etmek istemedim gündemi

X