True match mi infallible mi

Missyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2019
20
8
24
Hanımlar öncelikle benim yanaklarım kuru ama t bölgem biraz yağlı yani kuru-karma bir cildim var. Çok fazla cilt problemim yok ama yine de kapatıcı bir fondöten istiyorum. Fondöten üstüne kapatıcı kullanmıyorum. Kapatıcılığı yüksek olsun ama ciltte fazla belli olmasın. Bu 2 fondöten arasında kaldım başka markalarla ilgilenmiyorum. Bunları kullananlar görüşlerini yazarsa sevinirim :) kısacası iyi kapatan ama çok yapay değil de doğal duran bir fondöten arıyorum. Hangidi daha uygun

true match kullanıyorum. Ciltte hafif ve doğal duruyor benim kusurlarımı kapatıyor. Denemenizi öneririm umarım memnun kalırsınız.

true match kullanıyorum. Ciltte hafif ve doğal duruyor benim kusurlarımı kapatıyor. Denemenizi öneririm umarım memnun kalırsınız.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim :) Peki kapatıcılığı nasıl? Yani bb krem gibi bir şey de çıkmasın sonuçta. Sivilceleri güzel kapatıyor mu?

Yorumunuz için çok teşekkür ederim :) Peki kapatıcılığı nasıl? Yani bb krem gibi bir şey de çıkmasın sonuçta. Sivilceleri güzel kapatıyor mu?
cilt yapınız nasıl ? Benim tek tük sivilcem var onları kapatıyor. Ben en çok ciltte ağırlık yapmamasını sevdim. Bb krem gibi değil ama cildinizde fazla sivilce varsa sivilcelerinizde büyükse kapatır ama belli eder gibi geliyor bana :KK66:

cilt yapınız nasıl ? Benim tek tük sivilcem var onları kapatıyor. Ben en çok ciltte ağırlık yapmamasını sevdim. Bb krem gibi değil ama cildinizde fazla sivilce varsa sivilcelerinizde büyükse kapatır ama belli eder gibi geliyor bana :KK66:
Fazla sivilcem yok ama çıkınca kızarıyor biraz. Yanaklarım ve çenem kuru pul pul durmasını istemem burun bölgem hafif yağlı

Fazla sivilcem yok ama çıkınca kızarıyor biraz. Yanaklarım ve çenem kuru pul pul durmasını istemem burun bölgem hafif yağlı
size de uygun olduğunu düşündüm. Bir magazadan numunelik denerseniz içinize sinerse alırsınız. :)

İnternetten size güvenerek sipariş vereceğim o zaman :) son bir soru kalıcılığı nasıl ya da suya dayanıklı mı
oooo baya sorumluluk sahibi oldum şuan :halay:kalıcılığından memnunum ama suya dayanıklılığı konusunda hiç tecrübe edinemedim ya. Ayyy siz bi numune deneyip mi sipariş etseniz uymaz beğenmezsiniz falan boşuna para vermiş olmayın :oops:

oooo baya sorumluluk sahibi oldum şuan :halay:kalıcılığından memnunum ama suya dayanıklılığı konusunda hiç tecrübe edinemedim ya. Ayyy siz bi numune deneyip mi sipariş etseniz uymaz beğenmezsiniz falan boşuna para vermiş olmayın :oops:
Bayadır aklımda olan bir fondöten zaten ya infallible ya da bunu alacaktım. Uyar gibi geliyor yardımlarınız için çook saolun 😊🙃

X