tromboz kizlari*

işin ozu kan pııhtılaşması bu sebeple anne karnıda bebek olumleri oluyor gebelikte kan sulandırıcı iğnelerle bebek besleniyor

kızlar bu ay yumurtlama sonrası hemen hassasiyet oluştu vucudumda malum bolgelerde ama malesef kasıklarımda hiç sancı sıkıntı bir belirti yok yani yinemi yok yoksa off yarın pro ölçtürücem ya yoksa meraktan çatlıycam yarın 22. günüm ama geç yumurtladığımdan şüpheleniyorum hatta 23. günmü yaptırsam ne bakalım yarın kafama ne eserse

Ben yapdır yarın çünkü iyice gecikirsen ve hamile kalmamışsan pro düşeceği için bu seferde düşük çıkacakdık adetin yaklaşdığı için ozamanda ben bu ay yumurtlamadım diyeceksin.

kızlar merhaba,

Ben cumartesi gittim dopler çektirdim myom değilmiş , adenomyozis diye birşeymiş radyoloji uzmanı hiç önemli birşey değil dedi ama doktorumla görüşemedim daha izinde çünkü, bu arada bu doktorda henüz çatlama olmamış dedi, zaten bende ateşime bakıyorum düşük çıkıyor, yumurta da 13. günde 11 mm olmuş ancak, yani gelişmiyor sanki, nebileyimyaaa, , 4-5 gün sonra çatlama olabilir dedi yani 17 veya 18. gün yada belki bu ay olmaz, artık ne düşüneceğimi hiç bilmiyorum moralim acaip bozuluyor, ama artık çok sıkıldım, kendimden bile!! bu işe bir dur demek lazım ama nasıl, aklım hep orda çünkü, eşimi de çok üzüyorum kısmette varsa olacak bunu da biliyorum ama kalbime söz geçiremiyorum bir türlü. bu arada yumurta kaç santim olunca çatlıyor du ya?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…