Makyaj Ürünleri Tripoli35'ten göz makyajı örnekleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

teşekkür ederim motive edici bir yorum olmuş :)).sıradan bir ev hanımı olarak sadece evde eğlencesine yapıyorum.

bende ıraktayım burda kı kadınlar gunluk hayatlarına bıle podyum makyajıyla cıkıyolar anam pazarda bıle
yaptıkların cok farklı resım gıbı kagıt yerıne goze ..hmmm bide eyeliner sana cook yakısır

Konu içeriği nedeniyle "Makyaj Ürünleri - Stilleri Resimli Paylaşımlar" başlığına taşındı.

ben de Libya'dayım burda durum çok farklı değil :))) kaşlar gözler sanki foto çekimi için hazırlanmış.burda kaşlar çok ince alınır ve kaleme boyanır.günlük hayatımda dip liner kullanırım zaten.bence de bana yakışıyor :)))
Konu içeriği nedeniyle "Makyaj Ürünleri - Stilleri Resimli Paylaşımlar" başlığına taşındı.

teşekkür ederim LadyEvil.acaba yanlış yerde miyim? diye düşündüğüm oldu ama editörlerden ses çıkmayınca sorun yok diye düşünmüştüm.

Ben eğlenceli makyajı seviyorum içlerin de çok güzel işlenmiş makyajlar da vardı.Dur bende can sıkıntısından yaptığım bir makyajı paylaşayım

............................

Eklentiler

• $210520126814.jpg
    103,4 KB · Görüntüleme: 53
  • $210520126817.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 57
  • $210520126796.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 52
  • $210520126807.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 66
  • $210520126810.jpg
    94,4 KB · Görüntüleme: 54
  • $210520126823.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleme:
............................
en son eklediğim eklenti olarak görünen makyajları nette gördüğüm makyajlara biraz bakarak biraz kendimden bir şeyler katarak yaptım.tabi nette modellerin yüzü makyaja uygun olarak seçiliyor.profesyonel ürünler ve profesyonel makinelerle çekilen resimler.biz yapınca öyle görünmüyor :)))

Son düzenleme:
Ben yorum yapayim canim, cok makyaj yapan ve makyajla oynayan bir insan olarak seni cok yetenekli buldum. Su an makyaj okulu arastiriyorum ve cogu okullarda senin yaptigin gibi artistik amacli makyajda ogretiliyor. Bu tur makyajlar defile, show , tv -film , efekt turu aktivitelerde tercih edilen bir teknik. Bence sana yeterli bir imkan verilse , egitim alsan iyi bir makyaj artisti-makyoz olursun. Bu yaptiklarin zaten gunluk makyaj degil, ama gercekten yapmasi zor makyajlar biraz teknikle calismayla cok daha iyiye gidersin. Sende kesinlikle el yatkinligi yetenek var. Gelistirmeni tavsiye ederim.

missplayful motive edici yorumunuz için teşekkür ederim.yaşadığım yerde kendimi geliştirebilecek kurs imkanlarım yok ne yazık ki.ben yine evde kendimi boyamaya devam :)))

evet kendime sihirli ruj aldım.oldukça uzun süre kalıcılığı ve dudakta doğal bir duruşu var

sihirli rujumu sürdüm :)) önce kolumda test ettim alerjim olmadı 2 gün sonra dudaklarımı şenlendirdim :)))

Bu makyajlar çok güzel.Makyajda el becerisi yetmiyor.Biraz görsel yetenek de gerek.Sen bunları ikisi ile birlikte yapmışsın.Ellerine sağlık.Ben samıyorum sıradanlaşan bi ev hanımı olduğunu.Gayet de yeteneklisin bence.Hele ki hiç eğitimini almadığın halde

çok teşekkür ederim.kendi çapımda takılıyorum :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…