Trip attim o da küstü

Donutlatte

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2021
58
12
35
Merhaba, Isyerinde benle bir ilgilenen bir uzak duran biri vardi. En son beni görünce döndü odaya girdi bir kaç. Karsilastigimizda naber dedim arkasını dönüp gitti ve arkası dönük yururken iyi aynı diye cevap verdi.
Çok kızdım ve sonra ben hiç yüzüne bakmamaya başladım bir iki gün bakmadım üçüncü gün yüz yüze gelince istemsizce güldüm ve yanından geçerken naber dedi iyi dedim yere bakarak. İyi mi dedi iyi dedim ve bende cevap verirken yürüdüm gittim
Üstünden bir ay geçti neredeyse. Her gün aynı kattayiz karşılaşıyoruz ve asla yüzüne bakmıyorum o da bakmiyor sanirim ama onun asansörde ya da ben geçerken bana baktığını görüyorum. herkese biskuvi ikram ederken ona da aynı şekilde ikram ettim alır mısınız diye hiç dönmedi aldı.
O da elma getirdi ve arkadasla bana ortaya tuttu ben bana tutmasını bekleyip aldım.Odadaki lafçı arkadasimlada hep sigaradalar. Bizim elma ikramindaki soğuk rüzgar çok netti. Kesin sormuştur uyuz kız.
Unvan olarak benden üst.
İnsan bir ne oldu demez mi? O kadar mesaj atıyordu katta konuşuyorduk?
Bu arada katta bir kız arkadaşla instada takiplesirlerken takip son buldu. Ne oldu çok merak etsemde öğrenemem. Ben 35 o 32 yaşında. Takiplesmeleri biten kız 38 yaşında ama küçük gösteriyor ve sert lafını pek bilmeyen biri.
Bana daha önce çay içiyorum evdeyim gel çay iç yazmıştı. Ona da çok kızmış tepki vermeden annemle kahve içiyoruz sağ ol demiştim.
Resmen aşık gibi davrandı bir ara şimdi ise böyle.
O bana kardes dostum yazdi bende ona ablam yazdim yazismalarimizda farkli zamanlarda. Abla ne aramizda kac yas var sanki dedi. Ben kardesimle yasitsindir diyr oyle dedim yazdim ama bozuldu sanki. Bu tiple ilgili yorumunuz nedir

Son düzenleme:
Merhaba, Isyerinde benle bir ilgilenen bir uzak duran biri vardi. En son beni görünce döndü odaya girdi bir kaç. Karsilastigimizda naber dedim arkasını dönüp gitti ve arkası dönük yururken iyi aynı diye cevap verdi.
Çok kızdım ve sonra ben hiç yüzüne bakmamaya başladım bir iki gün bakmadım üçüncü gün yüz yüze gelince istemsizce güldüm ve yanından geçerken naber dedi iyi dedim yere bakarak. İyi mi dedi iyi dedim ve bende cevap verirken yürüdüm gittim
Üstünden bir ay geçti neredeyse. Her gün aynı kattayiz karşılaşıyoruz ve asla yüzüne bakmıyorum. Mecbur ben ona da ikram ettim herkese ikram ederken o da aynı şekilde ikram etti meyve falan.
Ama onun asansörde ya da ben geçerken bana baktığını görüyorum.
İnsan bir ne oldu demez mi? O kadar mesaj atıyordu katta konuşuyorduk?
Bu arada katta bir kız arkadaşla instada takiplesirlerken takip son buldu. Ne oldu çok merak etsemde öğrenemem. Ben 35 o 32 yaşında. Takiplesmeleri biten kız 38 yaşında ama küçük gösteriyor ve sert lafını pek bilmeyen biri.
Bana daha önce çay içiyorum evdeyim gel çay iç yazmıştı. Ona da çok kızmış tepki vermeden annemle kahve içiyoruz sağ ol demiştim.
Resmen aşık gibi davrandı bir ara şimdi ise böyle. O bana kardes dostum yazdi bende ona ablam yazdim yazismalarimizda farkli zamanlarda. Abla ne aramizda kac yas var sanki dedi. Ben kardesimle yasitsindir diyr oyle dedim yazdim ama bozuldu sanki. Bu tiple ilgili yorumunuz nedir
İkiniz de yaşınızın insanı gibi davranmamışsınız. Bu adamla aranızda romantik - duygusal bir ilişki olacağını sanmıyorum; boşa zaman kaybetmeyin.

SEnde deseydin abla deme ilerde lazım olur diye 😂😂😂😂😂😂😂😂
Ben ablam bakma sen diye yazdim. Hani kendinden yaşça küçüklere denirya ablam diye. Kardesimle yasitsindir diye öyle yazdim ama sen bana abla deme tabi dedim o da 3 yas ne ki en az 45 olmasi lazim abla demen icin falan dedi. Çünkü kilonu bakar anlarim deyince sinir olmustum

Ben ablam bakma sen diye yazdim. Hani kendinden yaşça küçüklere denirya ablam diye. Kardesimle yasitsindir diye öyle yazdim ama sen bana abla deme tabi dedim o da 3 yas ne ki en az 45 olmasi lazim abla demen icin falan dedi. Çünkü kilonu bakar anlarim deyince sinir olmustum
Allahım ya 😂😂😂😂😂

Yok bu o değil o bitti gitti. Bu şansınımi denedi konusunun devamı.
Bence size açık bir sekilde gelip bir kahve içelim, hoşlanıyorum vs. demeyen adamlar için şöyle miydi böyle miydi diye düşünüp yormayın kendinizi. Sonuç bir yere varmıyor. İsteyen net olsun gelsin.

Bence size açık bir sekilde gelip bir kahve içelim, hoşlanıyorum vs. demeyen adamlar için şöyle miydi böyle miydi diye düşünüp yormayın kendinizi. Sonuç bir yere varmıyor. İsteyen net olsun gelsin.
Evet öyle olmalı ama kimse olmadı olmuyor nedenini de bir türlü anlamıyorum.

Ben bu diet sohbetiyle baslayan abla deme lazim olur temali konuyu daha oncede okudum yahu.

Yalnız derdinizi oyle guzel, oyle icten, oyle samimi anlatamiyorsunuz ki, o kadar olur. Karşımızdaki erkek mi degil mi, emin olamadim.

Son düzenleme:
X