tria-3 taş yüzükler

zeynones

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2014
17.656
31.593
Kizlar,
tek tas ve alyansi üst üste kullanmayi sevmiyorum. O yüzden tek tas almayayim diye düşünmüştum.
Ancak simdi baska bir yüzük daha alacak gibiyim. Kayinvalidrm cok hoslanmadj tek alyans alma fikrimi begenmedi :)
Diğer elimde kullanabilecegim 3 taşlı Yüzüklerden alsam abes olur mu? Çok pahali olsun istemiyorum. Sevgilim tek tasi israrla pirlanta alalim diyordu. Simdi 3 tas olursa ne kadar tutar ki :)
karatı düşük olanlardan alsam diyorum. Niye bilmiyorum onlarin bütçelerini bir ben düşünüyor gibi hissediyorum bazen :)))
Bir de genelde beyaz altin oluyor ya pirlantalar, sari altindan olsa zarif durup durmayacagini bilemedim.
Hayati boyunca taki takmamis gelin adayinin drami

benimde tek taşım pırlanta, bende altın sarısı düşündüm ama kuyumcu altın sarısında pırlanta kendini o kadar parlak göstermez, beyaz altın onu daha iyi yansıtır dedi.
:)

Altın sarısı hiç kullanamadım hayatım boyunca malesef sevmemde beyaz altın herzaman daha asildir :) Bu Modelleri öneririm tek takıcaksan ..

Eklentiler

• wrd7682.jpg
    11,8 KB · Görüntüleme: 947
  • pr_01_1505.jpg
    15 KB · Görüntüleme: 355
Altın sarısı hiç kullanamadım hayatım boyunca malesef sevmemde beyaz altın herzaman daha asildir :) Bu Modelleri öneririm tek takıcaksan ..

Ay cok teşekkür ederim :) nisanimiz oldu. Tek tas aldim. Olmazsa olmaz dedi kayinvalidem. El mecbur aldim. Cok küçük bir sey aldim. Onu tek takiyorum. Alyans ile sevmiyorum :) artik bir baska sefer üç tas aliriz

Ay cok teşekkür ederim :) nisanimiz oldu. Tek tas aldim. Olmazsa olmaz dedi kayinvalidem. El mecbur aldim. Cok küçük bir sey aldim. Onu tek takiyorum. Alyans ile sevmiyorum :) artik bir baska sefer üç tas aliriz
Nedemek canım sonuçlandırdıysan sevindim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…