Doğuma Hazırlık Travel sistem bebek arabası?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

babymommy9

Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2022
100
35
27
Merhaba doğacak olan bebeğime böyle bi bebek arabası seçtim.Bu markadan alan varmı? TRAVEL sistemle ilgili yorumlarınızı bekliyorum

Eklentiler

• 8ED35AFC-D2B9-4D65-AC41-CCBA435AC6A2.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 199
Bende arıyorum bu sadece 6 ay kullanılabiliyormus birde aşağı doğru olunca bebeğin ayakları dayanıyormus alta rahatsızlık veriyormus

Merhaba doğacak olan bebeğime böyle bi bebek arabası seçtim.Bu markadan alan varmı? TRAVEL sistemle ilgili yorumlarınızı bekliyorum
ya benımkı de iri bi bebek arabasıbaska marka. parca parca sıgdırdık bagaja yanı ustunde portbebesı falan varken yuksek kalıyor ama bılerek aldım zaten o sorun degıl de . arkada stepne vardı artık koyamıyoruz vıdeolarını ızledık almadan sen baktın mı? nasıl kapatılıyor agırlgı nasıl? rahatca pusetı kendın takıp cıkarabılcekmısın bebısle hareketı ne kadar ıyı. bı dokunman lazım manevra kabılıyetı falan da onemlı ben kaldırımlara cıkıp ınıyorum cocugum sarsılmıyor . yanı iri olsa da umrumda değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…