Traş öncesi jel/köpük önerisi

zeynep776

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2024
38
7
20
Genital bölgemi jiletle alıyorum ve kuru şekilde almamin cezasini baya bı çektim. Almadan önce sürebileceğim sizinde memnun kaldığınız jel veya köpük var mı? Ağda yapın diyeceksiniz ama asla dayanamam.. tüy dökücü de iğrenç geliyor sanki almayacakmis gibi yinede güçlü tüy dökücü biliyorsanız onerin lütfen. Kısaltma makinelerini de henuz alacak bütçem yok :)

Bu hayatta genital bölgeye ağda yaptırabilecek en son kişi bendim ben yaptırdıysam sende yaptırırsın.

Kurtulursun, jiletle bir ömür geçmez kuzum…

Şunu önerebilirim,
Veet tüy dökücü krem yumuşatıyor, hem dökülüyor da…

Bu hayatta genital bölgeye ağda yaptırabilecek en son kişi bendim ben yaptırdıysam sende yaptırırsın.

Kurtulursun, jiletle bir ömür geçmez kuzum…

Şunu önerebilirim,
Veet tüy dökücü krem yumuşatıyor, hem dökülüyor da…
😔 Valla cok zor geliyor abla tek basima elcnckslkdc kuaföre de gidemem. Ama belki agda bantlarini deneyebilirim. Teşekkürler ederimm

Ağda acısı bana overrated geliyor. 3 saniyelik acı yav 🥲

Neysem, ben de jilet kullanıyorum çünkü ağdaya gitmeye üşeniyorum. En son Rossmann'dan sanırım Isana olacak markası onun köpüğünü aldım. Jeller daha iyi bence bu arada ama bu köpük de iyiydi

Ağda acısı bana overrated geliyor. 3 saniyelik acı yav 🥲

Neysem, ben de jilet kullanıyorum çünkü ağdaya gitmeye üşeniyorum. En son Rossmann'dan sanırım Isana olacak markası onun köpüğünü aldım. Jeller daha iyi bence bu arada ama bu köpük de iyiydi
Cok teşekkür ederimmmm

Screenshot_2024-08-04-10-28-39-76_6e76124c606c475c23a63c68aaaf693b.jpg

Şundan almışım ben bi yere gidecektim de çantaya atmak kolay olsun diye küçük bişi aldım, dediğiniz de olur ama

X