Transferin 9. Günü beta hcg degerim 14.1….Sizin kac?

Seyal84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2020
53
18
44
merhaba arkadaslar, benim transferimin 9. Gunu bugun. İdrar testinde cikinca doktorumla konustum ver kan testini dedi. Simdi sonuc geldi 14.1…embriyo kalitesi Blast 4CB olarak yaziyor. Normalde yrn yapmaliydim. Sizce normal mi???

5in üstü pozitif değil mi. Erken yapmışsınız bence. 11.gün yaptırmıştım ben.

Ayrıca donmuş mu taze mi. 5.gün embriyosu mu 3.gün embriyosu mu değişiyor. Tazeler daha geç belli ediyor. 3.gün embriyoları da daha geç sonuç veriyor.

Ayrıca donmuş mu taze mi. 5.gün embriyosu mu 3.gün embriyosu mu değişiyor. Tazeler daha geç belli ediyor. 3.gün embriyoları da daha geç sonuç veriyor.
Evet 5’in ustu pozitif fakat genel olarak 60 70 gb degerler cikiyor onceki hamileligimde bnimde oyleydi. Fakat suan 14 olunca baska yaşayanların deneyimlerini merak ettim acikcasi. Dondurulmus embriyo transferi ve 5. Gun embriyosu. Sadece 10. Gun degil 9. Gun beta hcg yaptirdim.

merhaba arkadaslar, benim transferimin 9. Gunu bugun. İdrar testinde cikinca doktorumla konustum ver kan testini dedi. Simdi sonuc geldi 14.1…embriyo kalitesi Blast 4CB olarak yaziyor. Normalde yrn yapmaliydim. Sizce normal mi???
Merhaba gebelik oldumu benimde bugün 12. Günüm kan testi 28.1 çıktı sizde durum nedir

Insallah deger yukselir cogu boyle dusuk cikan degerlerde burda kimyasal gebelik okudum hep sizin oyle degildir unarim yukselmeniz baslar

Benimde 10. Gün 104
12.gün 207.8 düşük gibi geldi değer herkesin 300-400 çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…