Transferin 8.günü adet belirtileri

Helenizmrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2022
167
38
31
Kızlar sizinde adetinize 1 hafta-5gün kadar önce vajinada zonklama gibi ağrınız oluyor mu . Benim adet öncesi belirtimdir bu ve karnımda sanki yumurtalıklar uyarılıyor gibi kasıkta sızlama oluyor hep. Bugün transferin 8.günü böyle belirt yaşayan var mı adet olacak gibi

Kızlar sizinde adetinize 1 hafta-5gün kadar önce vajinada zonklama gibi ağrınız oluyor mu . Benim adet öncesi belirtimdir bu ve karnımda sanki yumurtalıklar uyarılıyor gibi kasıkta sızlama oluyor hep. Bugün transferin 8.günü böyle belirt yaşayan var mı adet olacak gibi
Bende olmuştu canım. Ben hatta tutmadı herhalde adet olacağım demıstım. Ağrılarım olmuştu. Normal bence

Evet öyle olunca endişeleniyor insan canım peki senin gebelik oluştu mu hamile misin
Evet canım şu an 9 haftalık 🙏🏻🧿
Rabbım sana da nasip etsin. Ağrılar bıtmıyor ama benim hala ara ara devam ediyor.
Bende çok endişelenmiştim. Hala da endişeleniyorum. Endişe 9 ay bitmeyecek🙈

Hayırlısı olsun canım. Allah sağlıkla kucağınıza alıp büyütmeyi nasip etsin 😇 evet o endişeler doğuma kadar hiç bitmeyecek herhalde . İnsallah aynı endişeleri bende yaşarım bakalım testime az kaldı 🙏🏻 şu adet belirtileri tedirgin ediyor insanı işte beklemek zor

Hayırlısı olsun canım. Allah sağlıkla kucağınıza alıp büyütmeyi nasip etsin 😇 evet o endişeler doğuma kadar hiç bitmeyecek herhalde . İnsallah aynı endişeleri bende yaşarım bakalım testime az kaldı 🙏🏻 şu adet belirtileri tedirgin ediyor insanı işte beklemek zor
Amin canım Allah razı olsun. 🙏🏻 cümlemiz bu mutluluğa erişelim inşallah.
Hadı hakkında hayırlısı ınsallah. Rabbım sevındırsın 🙏🏻
Ağrılara takılma oluyor herkeste. Güzel haberlerin olsun inşallah💖

Benimde oldu hani dedimki ped koyayım o derece ağrıdı sonra diğer gün geçti ama yine devam etti hep o ağrılar

Bende de adet olacakmisim gibi bir his resmen regl
Amin canım Allah razı olsun. 🙏🏻 cümlemiz bu mutluluğa erişelim inşallah.
Hadı hakkında hayırlısı ınsallah. Rabbım sevındırsın 🙏🏻
Ağrılara takılma oluyor herkeste. Güzel haberlerin olsun inşallah💖
sancısı... Moralim aşırı bozuk başından beri tuttu diyordum ama şu iki gündür kodum baya düştü:KK43: tam da adet döngüsüne denk geldi ağrılarım

sancısı... Moralim aşırı bozuk başından beri tuttu diyordum ama şu iki gündür kodum baya düştü:KK43: tam da adet döngüsüne denk geldi ağrılarım
Moralini bozma. Bende çok yoğun yaşadım regl ağrısını. Hatta 8. Haftaya kadar ağrılarım ve lekelerim oldu. Şu an 11. Haftadayım şükür azaldı. Zamanla gecıyor. Tekrar geliyor.

Transferinin kaçıncı günü oldu senin ? Ve moralini bozma bencede cnkü regl sancıları çoğunlukla oluyor stres yapmamaya çalış olumsuz düşünme

Transferinin kaçıncı günü oldu senin ? Ve moralini bozma bencede cnkü regl sancıları çoğunlukla oluyor stres yapmamaya çalış olumsuz düşünme
Bugün 7. Günüm canım ama sancılarım geçti bugün farklı olarak sol kasigima bıçak saplanması gibi sancı girdi araliklarla

Bugün 7. Günüm canım ama sancılarım geçti bugün farklı olarak sol kasigima bıçak saplanması gibi sancı girdi araliklarla
Canım merhaba kan testi yaptır istersen bugün 10.günün değil mi ? Ben 10.günde yaptırmıştım kaçıncı gün olursa olsun 10.günde az çok belli oluyor ne durumdasın merak ettim seni

Pes etmek yok çok büyük hayal kırıklığı yaşıyorum... 3 tane daha dondurulmuş embriyomjz var onları değerlendiricez ilerleyen zamanlarda

X