Transferın 7. Günüm kan testi yaptırdım 4.76 çıktı çok mu düşük sizce gebelik olmuş mu?

Hzl07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2021
351
110
26
Soru başlığında belirttiğim gibi sizce ne oluyor şuan oluşuyor mu yoksa gebelik yok mu?

Doktor da normal de bayramdan sonrasına kaldı dedi ama arife günü kan vericem artık hemşireler dedi anlamdım hatta doktor arife günü için çok erken demişti
ablam sabırlı ol var olduğunu öğrenince stresin bitmiyo inşallah vardır allahım tez vakitte kucağını doldursun inşallah pozitif haberi alırsın ama inan bitmiyo korkun bak benim pozitif çıktı kese gördüm diyorum ki erken gördük bir şey mi var kalp atışını ne zaman duyucam acaba var mı bir şey olucak mı endişeler artıyo ve artarak devam ediyo

Yukselebilme ihtimali var bence bak 5 e yakın çünkü bekle acele etme anlıyorum cok zor beklemek bende dayanamamistim ama azıcık sabret bence insallahh yükselir pozitife çok yakın

kendimde yapmakta zorlanıyorum ama allahın nasip ettiğinin ötesinde bir şey yok allah ne zaman isterse o zaman verir dilerim ikimiz de cümle bekleyende sağlıkla hayırlı bir evlada kavuşur

ablam sabırlı ol var olduğunu öğrenince stresin bitmiyo inşallah vardır allahım tez vakitte kucağını doldursun inşallah pozitif haberi alırsın ama inan bitmiyo korkun bak benim pozitif çıktı kese gördüm diyorum ki erken gördük bir şey mi var kalp atışını ne zaman duyucam acaba var mı bir şey olucak mı endişeler artıyo ve artarak devam ediyo
Evet gerçekten öyle şuan da yükselecek mi acaba diye korku sardı bakalım herşeyin hayırlısı olsun inşallah

İnan heyecandan ölcem resmen zaten şuan bile sol kasıkta pıt pıt şekilde bişeyler hissediyorum
Ben de 7.gün dayanamayıp test verdim 37 çıktı, çok erken olduğu için birşey diyemiyorlar, iyi kötü yorum yapmadılar bana da, heyecan yapmadan olumlu düşünüp olduğunu düşünüp rahatlamak lazım biraz. İnşallah hakkımızda en hayırlısı olur 🙏🏼

Ben de 7.gün dayanamayıp test verdim 37 çıktı, çok erken olduğu için birşey diyemiyorlar, iyi kötü yorum yapmadılar bana da, heyecan yapmadan olumlu düşünüp olduğunu düşünüp rahatlamak lazım biraz. İnşallah hakkımızda en hayırlısı olur 🙏🏼
Amin İnşallah canım ama senin değerin benim değerime göre çok iyi rabbim hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin

Amin İnşallah canım ama senin değerin benim değerime göre çok iyi rabbim hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin
Kişiye göre değişiyor işte bu, o yüzden iyi veya kötü olarak düşünme kafana da hiç takma önemli olan oranı, katlanarak artması, şu an yapabileceğimiz en iyi şey karnımızda bir sumak tanesi olduğuna inanmak ve dua etmek, güzel düşün güzel olsun :)

Kişiye göre değişiyor işte bu, o yüzden iyi veya kötü olarak düşünme kafana da hiç takma önemli olan oranı, katlanarak artması, şu an yapabileceğimiz en iyi şey karnımızda bir sumak tanesi olduğuna inanmak ve dua etmek, güzel düşün güzel olsun :)
Amin İnşallah Allah isteyen bütün kullarına hayırlı sağlıklı sıhhatlisini nasip etsin Bizlere de beklemedeyim bakalım hayırlısı olsun herşeyin 🤲🏻

Aminn inşallah üzülme suan stres yapma bu bekle bakalım herşeyin hayırlısı Allah'tan zaten muhtemelen deneme şansında var olmasa bile hiiic üzülme senicok iyi anlıyorum güçlü ol hep 🥰🥰🥰🥰

X