Transferimi oldum benim icin dua edermisiniz

35_oz

Allahım Ol De ve Olsun
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2011
1.394
300
12 yildir bekliyorum,bebeklerimin tutunmasi icin icinizden gelen bir duayi okurmusunuz,( özlem )

Allahim okudigum ayetel kursinin yuzu hurmetine bebeklerim bana simsiki tutunsun, rabbim isteyen herkese versin bana da ver allahim amin

Ayetel kürsi okudum. Ben de sonuç bekliyorum. Rabbim dualarımızı kabul etsin

12 yildir bekliyorum,bebeklerimin tutunmasi icin icinizden gelen bir duayi okurmusunuz,( özlem )
forumda gezerken gördüm. bu konuyu açmışsın ve hamile kalmışsın sanırım. çok sevındım istemsiz görünce. sende bize dua edermisin. ve ayetel kürsi okurmusun..Rabbim bebişinin ve ayetel kürsinin hatrına bana bi baby verir amiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn

başka okudugun dualar oldumu ben ay evvel çekiyorum,rabbi heb li mines salihin okuyorumfe in tevellev fe kul hasbiyellahü okuyorum. zilhicce ayının 3. günü enbiya suresinin 88.89.90.91. ayetlerinin 7 kere okudum. Rabbim kabul etsin inşallahhhhhhh. dualarım hürmetine bebişim bu ay bana tutunsun

3 Ayetel Kürsi okudum inşallah bebeklerinsana tutunur önümüzdeki ay da bana transfer yapılacak Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

Kimyasal gebelik yaşadım tüp bebek şu an regliyim okuyamıyorum ezan okunuyor rabbim bebeklerinizi size bağışlasın hayırlı sağlıklı evlatlar kucağınıza almayı nasip etsin amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…