Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Merhaba arkadaslar bugun 16.gunum test yaptridim degerim 2930.sonuc guzel dediler.ancak suan gecenin 3 u ve rahmime sanki bicak batiyor agliyorum 2 saattir bisey oluyor sanki...cok korkuyorum umarim gorup cevap yazan olur.bu sekilde agri oldumu sizlerde de ..23 martta cagirdi doktorum acaba bu degerle bis gebelik olma ihtimali varmi...rabbim yardimcimiz olsun transfer sureci zor nasil gececek derken sinrasindaki bekleyis daha zormus psikolojim bozuldu artik nasil dayanacagim bilmiyorum beklemeye

Canim benimde bugun 10.gunum,bhcg 100 cikti.ilk defa bugun sabahtan beri kasigima birden bicak saplanir gibi oluyor.Bence bunlar normal,degerinde cok guzel ama icin rahat etmicekse yarin bi doktora git

Kızlar 8. Gün değerim 66, 11. Gün değerim 351, 13. Değerim 1197 olmasına rağmen tekil gebelik yaşıyorum. Yani değerleriniz benimki gibi 3.5 karı artsa bile tek kese görünebiliyor. Paylaşmak istedim.

Ya kızlar çoğunun değeri cok yuksek çıkmış kafam karisti bende korkuyorum benimki hep 2 ye katladı ama Sizinkileri görünce bi sorun mu var diye korkuyorum. 10.gun 60
12.gün 118
14.gün 235
Degerlerim böyle. Ve doktorum başka yaptirma 23 ünde ultrasona git dedi

Kızlar 8. Gün değerim 66, 11. Gün değerim 351, 13. Değerim 1197 olmasına rağmen tekil gebelik yaşıyorum. Yani değerleriniz benimki gibi 3.5 karı artsa bile tek kese görünebiliyor. Paylaşmak istedim.
8. Haftaya kdr ikinci kese çıkabilir cnm
Ben 5. Haftada tek kese 6. Haftada çift kese gördüm :)

Değerin normal cnm 12. Gün 100 ve üzeri olduktan sonra sorun olmaz normal yani

Kızlar benim dün kanamam oldu transferimin 18. gününde musluk açılmış gibi kanamam oldu ve hastaneye gittik ben kesin bebişi kaybettim diye düşündüm ama kese duruyordu. Ama doktorların söylediği kese şekli bozukmuş. Kanamam lekelenme haline döndü hala çok sancım var karnım semsert yarın tüp bebek drna gidicez çok korkuyorum lütfen dua edin

Bende seninle ayni durumdayım canim dun aksam utu yaparken bir anda dedigin gibi sanki musluktan akarcasina kanamam oldu. Hemsiremi aradim hemen prolutan igneni yaptir dedi. Onu yaptim ve icime sinmedi hastanenin aciline geldim cok sukur bebegim beni birakmamis keseyi gorduk sabaha kadar musahade altinda tutuldum doktoru bekliyorum tekrar muayene icin.su an kanamam yok durdu. Sebebini de inan ki cok merak ediyorum.Insallah bi aksilik cikmaz da bebisimizi hayirlisiyla kucagimiza aliriz.

Benimde 7. Hafta aşırı kanamam oldu pıhtı pıhtı geldi hastahanede yattım
Bolca yatın kızlar en önemli tedavisi yatmak ilaçlarınızı iğnelerinizi kullanın allahın izini ile gececek

Sanırım tüp bebekte böyle kanamalar normal çünkü doktorum normal karşıladı ben de bugün geldim kontorle kendi doktoruma bakalım ne diyecek çok merak ediyorum ve korkuyorum inşallah bebişlerimiz bizi bırakmaz

Benimde 7. Hafta aşırı kanamam oldu pıhtı pıhtı geldi hastahanede yattım
Bolca yatın kızlar en önemli tedavisi yatmak ilaçlarınızı iğnelerinizi kullanın allahın izini ile gececek
Canım sana da kesenin şekli bozulmuş filan dediler mi ? Şimdi nasılsın hamileliğin nasıl gidiyor? Tekrar kanaman oldu mu?

Ne güzel şeyler okudum duygulandim bende yükselen degerimi heyecanla izlerken 5 5haftalik tüp bebeğim düştü allah kimseye yasatmasin çok zor
Şimdi yine 3.tup bebek tedavime başladım çarşamba günü yumurtalarim toplanıp pgt testine gidecek sepet sepet yumurtalarım olmuş hepsinde gözüm yok bir tanesi benim olsun inşallah allah hepimize yardım etsin allah aratmadan nasib etsin ilk hcg testimde buraya da yazıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…