Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

İnsallah ya seninde değerler nasıldı. Keseye ne zaman cagirdilar

İnsallah ya seninde değerler nasıldı. Keseye ne zaman cagirdilar
Salı günü çağırdılar canım keseye benim kan almaya 6.gün başladılar cünkü 5.gün kanamam olmustu biraz.. 6.gün 23, 7.gün 44, 9.gün 94, 11.gün 300, 15.gün 1869 gibi bişeydi. Yani 2 katdan daha fazla yükselme var benimde aklımı kurcalayan bu açıkcası..

Bence yükselme normaldir canım çözüldü büyük ihtimal. Mesela benimde 2 tane 5.gün embriyosu transfer edildi. Benimde 10. Gun 50 12. Gün 118 bende acaba 2 tane ye göre neden az diye düşünüyorum. Ama yükselme iyi iste 2 kat çıktı. Ne biliyim ki son testten kaç gün sonra kese için cagirdilar seni. Ayy şu bebis leri ekranda bi görebilsek Kalbimiz rahatlicak

Evet canım dondurulmuş embryo oldugu için yüksek çıkabilir diyenlerde var çoğul gebelik olabilir diyenlerde bence senin değerlerin gayet normal ve güzel son testten 9 gün sonra falan çağırdı mehmet hoca gercekten kesemizi bi görseydik hayırlısıyla ben yarın bi gitsem baska hastaneye baktırsam diyorum bekleyemiorum çünkü :))))

Ayy çok heyecanlaniyorum ya allah gonlumuze goreve sin insallahhh..☺☺☺☺ ben mehmet hocaya gidemi cem çok Üzgünüm şehir dışındayim cunku

Ayy çok heyecanlaniyorum ya allah gonlumuze goreve sin insallahhh..☺☺☺☺ ben mehmet hocaya gidemi cem çok Üzgünüm şehir dışındayim cunku
Aminn canım inşallahhh bulunduğun yerde belki mehmet hocanın tanıdığı bi doktor vardır canım sordun mu

Aminn canım inşallahhh bulunduğun yerde belki mehmet hocanın tanıdığı bi doktor vardır canım sordun mu
Yok canım malesef. Çok sıkıntı olursa uçağa atlayıp gelin dedi.adiyamandayim ben.burda sağlıkta 0 mersine gecicem memleketim mersin. Ama işte yol sarar diye korkuyorim

Yok canım malesef. Çok sıkıntı olursa uçağa atlayıp gelin dedi.adiyamandayim ben.burda sağlıkta 0 mersine gecicem memleketim mersin. Ama işte yol sarar diye korkuyorim
Bencede ilk 3 ay falan cok yolculuk yapmamaya calış canım bide tüp bebek olunca risk daha fazla oluyomus dikkat edelim yinede biz

kızlar benim dün 7. Günümde kan testi sonucum 76.33 5. Gün embriyosuydu. Yarın tekrardan yaptıracak doktor öyle söyledi sonra randevu vericek bana. Bel agrım var bide sabah adet ağrısı gibi Karnım ağrıyordu çok endişe yaptım.

Gözün aydın canım kan testi sonucun cok güzel çıkmıs stres yapma bi sıkıntı olmaz inşallah benim hala bel ve kasık ağrım var

Gözün aydın canım kan testi sonucun cok güzel çıkmıs stres yapma bi sıkıntı olmaz inşallah benim hala bel ve kasık ağrım var
Teşekkür ederim bende sıkıntı yapmamaya çalışıyorum ama olmayacak şeyler geliyor aklıma dün öğrendiğim ilk saatlerde gayet rahattım durumu idrak ettikçe endişem başladı.

Teşekkür ederim bende sıkıntı yapmamaya çalışıyorum ama olmayacak şeyler geliyor aklıma dün öğrendiğim ilk saatlerde gayet rahattım durumu idrak ettikçe endişem başladı.
Aynen canım bnde düşündükçe aklıma olmucak şeyler geliyo kafamda kurup duruyorum yat dinlen bol bol ağrıların biraz daha hafiflicektir inşallahh

Değerin 7. Günde gayet güzel bence.endişelenme canım o ağrı hepimizde oluyor. Kafana takma değerin katlanır insallah

Aynen canım bnde düşündükçe aklıma olmucak şeyler geliyo kafamda kurup duruyorum yat dinlen bol bol ağrıların biraz daha hafiflicektir inşallahh
Canım sana haftayı nasıl hesapladilar. Şu an benimki kaç haftalik oluyor acaba

Arkadaşlar bugün tahlil yaptırdım 228 çıktı çok şükür. Ben duramadım yine tiroidimde baktırdım 6.28 çıktı. Yarın sabah ilaca başlıyorum

Ben su an 4 haftalik oluyorum galiba 27 Şubat transfer tarihim
Eğer 5.gün embrysu ise blastkist tarihi işaretli resme göre 4+5 eğer 3.gün embrysu ise transfer tarihi işaretli resme göre 4+2 günlüksünüz

Eklentiler

• IMG_0575.PNG
    194 KB · Görüntüleme: 115
  • IMG_0576.PNG
    193,9 KB · Görüntüleme: 96
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…