Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Kaçıncı gün embriyosuydu canım eğer 5.günse yarın gidip kan verebilirsin orda belli olur :) bencede çoğul gebeliklerde daha çabuk belli ediyor olabilir

Canım gerçekden mi bnm 10.günüm dondurulmş embrio sıfır cktı 12. Gün değişirmi acaba seningibi offffff

Yarın test günüm kan yarın sabah vericem ama idrarda çıkmadı bu sabah da baktım hiç umudum yok olumlu sonuç alırsam mucize gibi olcak bana

Bence gayet güzel canım maşallah yanlış hatırlamıyorsam aynı hastaneye gidiyoduk seninle kese için randevu verdiler mi şu gün gelin diye
Novaarta tedavi oldum ben. 1 kez daha test tekrarlamami istediler.ondan sonda kese için randevu vercekler insallah

Kızlar selam beni de aranıza alın :) transferden sonra 4.gunumdeyım zaman geçmek bilmiyor umarım ben de buraya yazacak kadar güzel değerlere ulasırım.pozitif alanlar belirtileriniz var mıydı ?

Kızlar selam beni de aranıza alın :) transferden sonra 4.gunumdeyım zaman geçmek bilmiyor umarım ben de buraya yazacak kadar güzel değerlere ulasırım.pozitif alanlar belirtileriniz var mıydı ?
Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz çok fazla belirti arama kişiden kişiye değişiyor çünkü. Bende kasik batması bel ağrısı vardı birde goguslerimde hassasiyet

Canım benim de kasık ağrısı, göğüs hassasiyeti, uyku, sık idrara çıkma, iştah artması:) bunlar kullandığımız iğne ve ilaçlardan da olabilir diye düşünüyorum ama

6. gün çubuk test silik çizgi
7. gün 92
10. gün 326
12. gün 735
5. gün embriyosu ve tek embriyo
Kızlar değerler yüksek geldi sanki bana sizde tek embriyoda bu sonuçlar mı çıkmıştı?

Aynen canım bende hadi hayırlısı olsun inşallahh Rabbim gönlüne göre versin
Canım senin şu anda ağrı felan var mı. Benim bir ara oluyor bazen olmuyor. Olmadığı zaman endişe ediyorum. Çok mu kasiyorum ya. Değerlerim de gayet güzel ilerliyor. İşte keseyi görmeden rahat edemicem heralde☺

Aynen canım bnmde bazen oluyo bazen olmuyo arada kasığıma ağrı giriyo bende ağrım olunca endişe ediyorum dış gebelikmi başka bişeymi die aynen canım keseyi görmeden rahat edemicez İnşallahh herşey yolunda gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…