Transfer sonrası adet gününde yerleşme kanaması yaşayan var mı?

dogavekitaplar

Bir umuttur yaşatan insanı 🎶
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2021
1.058
1.162
31
Transferimin 6.günü ve normalde adet olmam gereken gün. Sabah uyandığımda kahverengi lekelenme gördüm hani adet gelmeden önce başlar ya akıntın hafif renk değiştirir öyle oldu. Hemşireye mesaj attım o ilaçlardan dolayı adet olmayacağımı normal olduğunu ilaçları düzenli kullanmaya devam etmem gerektiğini ve kırmızı leke olursa haberleşmemizi söyledi. Böyle bir durum yaşayan var mı tam adet gününde. 🌿

Canım postunu gördüm hemen yazmak istedim benim bugün transferin 10.gunu aynı zamanda adet dönemim bende az önce benzer kahverengi lekelenme oldu acaba adet mi goruyorum 🤷

Canım postunu gördüm hemen yazmak istedim benim bugün transferin 10.gunu aynı zamanda adet dönemim bende az önce benzer kahverengi lekelenme oldu acaba adet mi goruyorum 🤷
Ben yazan olmayınca bakmamıştım artık buraya ve mesajınızı yeni görüyorum ben transferden sonra adetimin 1.gününde kahverengi lekelenme ve gördüm ve yerleşme kanamasıymış meğer şu an hamileyim inşallah sizin de öyle olmuştur 😊

Ben yazan olmayınca bakmamıştım artık buraya ve mesajınızı yeni görüyorum ben transferden sonra adetimin 1.gününde kahverengi lekelenme ve gördüm ve yerleşme kanamasıymış meğer şu an hamileyim inşallah sizin de öyle olmuştur 😊
Maleseff dış gebelik geçiriyorum. Yükselsin diye dua ettiğim betanin tez zamanda düşmesi için dua ediyorum. Allah'ım yardımcımiz olsun inşallah 🤲

Maleseff dış gebelik geçiriyorum. Yükselsin diye dua ettiğim betanin tez zamanda düşmesi için dua ediyorum. Allah'ım yardımcımiz olsun inşallah 🤲
Allahım yardımcınız olsun 💐ben de yarın 15.30da ilk ultrasonuma gideceğim inşallah güzel şeyler duyarım 🤲🏼

X