Transfer Sonrası 9.gün kanama ve ağrı

Tupcufikret

Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2023
91
29
31
Merhaba,

Transfer günü hariç transferimin 9. Günü hafif ağrı ve kırmızı kanamam oldu. Peçeteye gelecek şekildeydi. 9.günüm beta değerim:168

Hemen progestan vuruldum daha da kalçadan kanama olmadı. Anlık bir şeydi anlayacağınız ama bana çok geldi.

Sizce düşmüş olabilir mi? Yerleşme kanaması damla damla olur diye okudum. Böyle bir şey yaşayan var mı?

Merhaba, beta şuan çok düşük olduğu için ultrasonda görünmesi mümkün değil. Düşük olup olmadığını ancak beta takibi ile anlayabilirsin 2 gün sonraki artışa bakarsınız. Yerleme kanaması kırmızı olmuyor diyorlar ama sarıl sarıl adet gibi kanamaları olanlar var. Ben de hamileyim pozitif gördüğümden beri sürekli lekelenmelerim oluyor bazen kahve bazen kirmizi akıntı ile karışık. Bu kadar erken dönemde düşük değil kimyasal gebelik diyolar ama kanamanin devamı da gelmemiş 9. Gün için beta HCG biz de çok güzel. Bence kalbinizi temiz tutun 2 gün sonra kan verin tekrar belli olur zaten.

İnşallah çok teşekkür ederim, yarın tekrar kan vereceğim. Rahmimin tam ortasında ağrı hissediyor gibiyim şu an. Rahim genişliyodur diyorum. Çift embriyo transferi oldum acaba ikiside mi tuttu da diyorum:)) coraspini bırak dedi doktorum yarından itibaren içmeyeceğim. İnşallah sizde sağlıkla kucağınıza alırsınız

Amin teşekkür ederim. İnşallah sen de en kısa zamanda bebislerini görürsün. İkisi de tuttuysa zaten betan baya yüksek çıkacaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…