Transfer için rahim kalınlığının (endometrium) kaç olması gerekiyor ?

Ipek64

Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2024
167
77
Merhabalar, tüp bebek yaptıranlar transfer günü rahim kalınlığınız kaç mm oldu acaba? Benim 23 ağustos transfer günüm rahim kalınlığım 8e yakınmış bana az geldi umarım olumlu olur sonucum

Benim doktorum 7.5 üstü idael kalınlık demişti ben en son kontrolümde 10mm idi transferime 7 gün vardı daha transfer yapılırkende doktorum çok güzel kalınlaşmış demişti sizinde biraz daha yükselecektir günde kaç estrofem kullanıyorsunuz

benimde gecen hafta çarşamba 7bucuk ölçüldü.. diğer transferlerimde de aynı sorunu yaşamıstım zor kalınlaşıyor.. ama doktorum onemli olan 3 cizgi görüntüsünün oluşması dedi.. bi aksilik olmazsa bende 21 agustosta transfer olacagım bence endişelenmeyin doktorunuza güvenın olacagı varsa her türlü oluyor

Benim 9.4 tü doktor tam istenilen dedi sizin de artar bence transfer gününe kadar ben günde üç estrofem alıyordum

Doktorum da transfer yapacağız sınırın üstünde sonuçta dedi. Hemşireye sordum bu kalan 6 günlük süreçte artar mı dedim yok bu şekilde kalır dedi moralim çok bozuldu. Estrofem günde 3 tane kullanıyorum

Merhaba önceki transferleriniz olumsuz mu sonuçlanmıştı?

Benim 9.4 tü doktor tam istenilen dedi sizin de artar bence transfer gününe kadar ben günde üç estrofem alıyordum
Merhaba işte hemşirem bana daha kolay kolay artmaz dedi bakalım transfer günü kaç çıkacak.. Şu an kendi imkanlarımla nar suyu kefir kabak çekirdeği gibi besinler tüketiyorum

6 günlük süreçte bence 1 2 ml oynicaktir ama oynamasada zaten 7.5 üstü olmuş endişe etmeyin transfer için kötü değil

Üzücü olmuş, olsun Bu defa inşallah hayırlı ve sağlıklı bir sonuç elde edersiniz
ben bu konu da biraz şansızım iki tane de dogal yolla kımyasalım var allah isteyen emek beren herkese tez zamanda hayırlı saglıklı evlat/evlatlar nasip etsn tedavi gören herkes içşn dua edıyorum

Benim transfer öncesi 8.5 tu transfer günü 10mm olmustu.Rahim duvarı inceliği sorunu olan arkdslar 3 estrofemle kalınlaşma umudu yok.Başka çözümleri var bunun dr ların bazıları pek uöursamıyor

Benim transfer öncesi 8.5 tu transfer günü 10mm olmustu.Rahim duvarı inceliği sorunu olan arkdslar 3 estrofemle kalınlaşma umudu yok.Başka çözümleri var bunun dr ların bazıları pek uöursamıyor
Ben de öyle düşünüyorum çok kalınlaşmaz artık ya Özellikle doktora tedirginliğimi dile getirdim ama iyi filan deyip umutlu konuşunca bir şey diyemedim

ben bu konu da biraz şansızım iki tane de dogal yolla kımyasalım var allah isteyen emek beren herkese tez zamanda hayırlı saglıklı evlat/evlatlar nasip etsn tedavi gören herkes içşn dua edıyorum
Olsun bu da bir imtihan Rabbim kısa zamanda sizlere de nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…