Transfer beklerken hamile kalmak

merakettiklerim123

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
215
74
Kızlar merhaba. Opu oldum geçen ay, yumurtalarım alındı. 5 yumurtam döllendi şükür. 3’ü 3 gün; 2si 5. Gün. Üzerinden bir adet de geçirdim.

Fakat bu temmuz adetim 4 gün gecikti. Korkumdan test yapamıyorum hayal kırıklığı olmasın diye. Acaba transfer günü beklerken hamile kalan var mı? Çok merak ediyorum.

Kızlar merhaba. Opu oldum geçen ay, yumurtalarım alındı. 5 yumurtam döllendi şükür. 3’ü 3 gün; 2si 5. Gün. Üzerinden bir adet de geçirdim.

Fakat bu temmuz adetim 4 gün gecikti. Korkumdan test yapamıyorum hayal kırıklığı olmasın diye. Acaba transfer günü beklerken hamile kalan var mı? Çok merak ediyorum.
Test yapmadan hıckımse bılemez

Düşük bir ihtimal ama yine de emin olmak için test yapmak gerekir. Ben de transfer için iki adet beklemiştim ve doktorum ne olursa olsun cinsel ilişkiyi yasaklamıştı. Bence en güzeli gidip kan vermeniz 🌸

X