Transfer 8. Gün kanama(yerleşme kanaması)?

Bezelyee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
165
53
26
Kızlar merhaba.. Transferin 8. Günündeyim 3 gündür testlerim pozitif çıkıyor özellikle bu sabah ki testim çok net pozitif çok şükür. Dün sabah kahverengi bir leke geldi tek seferlik çok önemsemedim.. ama bu sabah iki üç defa kırmızı açık renk kanamam oldu biraz duruyor sonra tekrar geliyor. Merkezi aradım corasprini kesti ama kan sulandırıcı iğneye devam dedi.. aranızda bu durumu yaşayanlar var mı??

Ben 5. Haftadan 17. Haftaya kadar sürekli ara ara yaşadım ama kırmızı kan değil kahverengi lekelenmeydi. Bebek büyüdükçe yerleştikçe bi damarın ucunu açıyordur normalde dışarı bile çıkmaz fark etmezsin ama kan sulandırıcılar yüzünden oluyor dedi bende de coasprini kesti doktorum oksaparı hala kullanıyorum

Ben 5. Haftadan 17. Haftaya kadar sürekli ara ara yaşadım ama kırmızı kan değil kahverengi lekelenmeydi. Bebek büyüdükçe yerleştikçe bi damarın ucunu açıyordur normalde dışarı bile çıkmaz fark etmezsin ama kan sulandırıcılar yüzünden oluyor dedi bende de coasprini kesti doktorum oksaparı hala kullanıyorum
Cevabınız için teşekkür ederim. Benim de kanamam kahverengi lekeye döndü.. peki ağrınız oldu mu adetliymis gibi bir hassasiyet var bende

Lütfen hiç biris yapmayın lavabo dışında ayağa kalkmayın ve içebildigin kadar su için çok geçmiş olsun rabbim yavrunu sana bağışlasın

Lütfen hiç biris yapmayın lavabo dışında ayağa kalkmayın ve içebildigin kadar su için çok geçmiş olsun rabbim yavrunu sana bağışlasın
Herhangi bir iş yapmiyorum genelde uzanıyorum veya oturuyorum bugün biraz daha iyiyim kanamam durdu çok şükür iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim 💗

X