Tranfers sonrası durum

bleny

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2024
49
9
34
Kızlar ben 5. Gün transferi oldum dayanamadım
6. Gün test yaptırdım değerim 63 çıktı
7. Gün idrarda pozitif çıktı
9. Gün yine kan testi yaptırdım 310 çıktı
Korkum çok kasık ağrım oluyor yani kesintisiz hafif hafifte olsa tüm gün devam ediyor korkum dış gebelik olması … yaşayan var mı böyle bir durum … keseyi görmem için 15 gün var sonucunda

Değeriniz gayet iyi, ikiz de olabilir tek de olabilir değere göre değil kese sayısına göre kesinleşiyor. Ben sizin için tek hissettim, her şey gönlünüzce olur umarım 🙏🏻

Kasık ağrısı ilk haftalar oluyor. Bebek tutunmaya çalışıyor rahim genişlediği için vs.
Değeriniz güzel artmış bence. İnşallah sağlıklı ilerler🙏🏻

Kasık ağrısı ilk haftalar oluyor. Bebek tutunmaya çalışıyor rahim genişlediği için vs.
Değeriniz güzel artmış bence. İnşallah sağlıklı ilerler🙏🏻
İnşAllah 🌸 o kadar çok geriliyorum ki bir yandan bu sefer de tutmadı mı olmayacak mı diye

5. Gün dondurulmuş embriyo muydu? Ben de Perşembe transfer oldum. Ayın 5’inde kanına baktır dediler. Mecbur bekleyeceğim. İdrarda çıkmaz falan hayal kırıklığı olur diye korkuyorum

5. Gün dondurulmuş embriyo muydu? Ben de Perşembe transfer oldum. Ayın 5’inde kanına baktır dediler. Mecbur bekleyeceğim. İdrarda çıkmaz falan hayal kırıklığı olur diye korkuyorum
Evet 5. Gün dondurulmuş embriyoydu.. ben normalde diğerlerinde 12 gün bekledim ama bu sefer 6. Gün kanda test yaptım açıkcası … idrarda bazen olabiliyor kan testi daha güvenli

Evet 5. Gün dondurulmuş embriyoydu.. ben normalde diğerlerinde 12 gün bekledim ama bu sefer 6. Gün kanda test yaptım açıkcası … idrarda bazen

X