Trafik kazası yaptık

Çok geçmiş olsun tekrardan.

Eşinin akrabası ya da arkadaşı hastaneye gidip hastanede yatan ve yaralanan kişinin durumunu öğrenip, bir şeye ihtiyaçları var mı diye sorsa iyi olur. Ama sen ya da eşin gitmesin. Böyle durumlarda genelde kazaya karışan tarafın bir tanıdığı gider, hastanedeki kişinin durumunu öğrenir, ordakilere bir yardımcı olur. Motorcuların şikayetçi olma durumları var.

Yalniz kasksiz cikmalari da takdire deger. Kimbilir nolucak beyin mi hasar aldi ne oldu

Serit koruma, algilamafren vs bi suru ozelligi var. Gerci artik bi cok arabada var kaza yapmayi engelleyen
Sağlamlık anlamında söylemiş ondan soruyorum ne alaka diye. Sanki araç icindekiler yaralanmış gibi volvo kullanın demek tuhaf.
Olan motorsikletliye olmuş ,konu sahibi ,eşi ve çocukları yaralanmamış,araçlari hasar almış ki volvo da olsa olacaktı benzeri zaten. Adam dikkatsiz zira,adam umursamaz. Böyle kendine çok güvenen tipler zaten şerit koruma vs kapatır araba sürekli uyarı vereceği için.

Geçmiş olsun, kazadan ziyade esine olan öfkeni on plana koymuşsun. Çocukları arabaya bindirmem felan sakin ol boşanma durumunda velayetle gorebiliyor en azından ilgilenmeye calisiyor diye kendini telkin et. Canını çok sıkıyorsun anlıyorum ama bazen kutlanmaktadır evlilik vardır bir hayır dr

Cok gecmıs olsun Allah cocuklarını esirgesin sarsılmadan kaynaklı ıyıce muayene ettiler mi bebeklerin durumunu?

Bu arada babanın mirası var ve durumunuz ıyı dıye bılıyorum arabanız neden lüks değil

yaralı çocuğun bilinci kapalı
umarım kalıcı hasarı olmaz
beyin hasarı vs
allah korusun felç falan kalmasın
hayatını da kaybedebilir tabii ama lütfen bize de bilgi verin çocuğun durumuyla ilgili
konuyu takipteyim
çok geçmiş olsun
eşiniz büyük suçlu
karşı taraf şikayetçi olur gibime geliyor
evet kendilerinde de suç olabilir kask takmamak vs
ama kusurlu olan eşiniz
yani siz bir anne olarak elbette ilk önce kendinizi ve çocuklarınızı düşüneceksiniz
neden sizi eleştirmiş burdakiler hiç anlamadım
napacaktınız yani 2 ufak çocuğu kendi haline bırakıp daha kendinizde yara var mı yokmu varsa ne boyutta bilmeden etmeden yaralı motorculara gidip motorcuları tedavi mi edecektiniz
doktor musunuz yani ne alaka
zaten ne yapabilirdinizki yani geride kalanlar yapılması gerekenleri yapmış ambulans, polis çağırma vs

Çünkü evi ben geçindirdiğim için güç yetiremiyorum. Yoksa bekarken 320 coupe Bmw vardı. Şu an Kullandığım Mercedes B serisi.

Çok kötüyüm mahmut. Katlanan taraf hep ben olduğum için sinirlerim Allah bullak. Allah razı olsun canım

bakması neyi değiştirecek ki
ne yapabilirdi kadın kendinde yara var mı yok mu varsa nasıl bi yara var emin olmadan gidip motorcuların yarasıyla mı ilgilenecekti
ne yapacaktı yani doktor mu bu insan tedavi etsin üstelik sokak ortasında
tabii ki kendisi önemli
kendisine hiçbir şey olmamış olsa bakmaması tuhaf olurdu ama kendisi de yaralı çocukları yaralı
kadın zaten şoka girmiş belki o an algılayamadı bile motor mu çarptı, kedi mi çarptı, duran bişeye mi çarpıldı
sıcağı sıcağına anlayamaz insan bazı şeyleri
bu sebeple ben eleştirinize anlam veremedim kusura bakmayın yanlış anlamayın

Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun Hastanedeki delikanlıya da acil şifalar diliyorum Allah ailesine bağışlasın inşallah

Eşinizin hatalı olduğu besbelli ama artık olan olmuş biraz yanında bu surecte durun bence şu an cidden ihtiyacı var. Umarım hastanedeki çocuklarda anladığım kadarıyla genç Allah en kısa zamanda sağlık versin. Bir iki yorumda eşinizin bir akrabasi gitsin falan denmiş ben kesinlikle mantiklu bulmadım ailesinden biri psikopat çıkar gider konu sahibinin kocasına değil çocuklarına zarar verebilir . Polisler nelerle karşılaşıyor bu sebeple bu önlem alınıyor. Çocukta aklım çok kaldı lütfen bizi bilgilendirin konu sahibi

Papatya motosikletlinin abisi dün karakola gelmiş. Görüştürmemişler. Belki nasıl oldu öğrenmek istedi. Beni de bugün ifadeye çağırmışlar. Gördüklerimi, hatırladıklarımı söyleyeceğim. Ben zig zag çizerek üzerimize gelen, durmaya çalışan, sonrasında çarpan bir motosiklet gördüm. Cam yüzüme patlayınca zaten şoka girdim. Yerde bağırıyordum. Küçük kızımı bir kadının kucağında gördüm. Onu ve diğerini kaptığım gibi hastaneye gittim. Taksiye binerken arkamda baktım. “Çocuk ana yoldaymış. Sen duracaktın” diye eşime bağırdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…