Trafik kazası yaptık

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun Nihal.. O kadar korkuyorum ki motorsikletlilerden.. Ben yaz dönemi Antalyada araba kullanmıyorum mecbur kalmadıkça. Nerden çıkıyorlar anlamıyorum birden yanda beliriyorlar..
Evet artemis. Diğer iki kazası aynen öyle oldu. Yandan göremedi ama maddi hasarlılardı. Bu sefer çok ciddi boyuttaydı. İnşAllah motosikletli çocuk kurtulur.

Motorcuya çok üzüldüm, acaba ayağı mi kesildi? Umarım tamamen sağlam şekilde iyileşir. Size de çok geçmiş olsun.
Eşim ilk mesajda ayaktan tedavi oluyorlar. Müşade altındalar dedi. Daha sonra bilinci kapalıymış, ameliyatta dedi. Bence beyin travması filan geçirdi. Kaskı yokmuş dedi.

Ay çok geçmiş olsun.
Rabbim birdaha göstermesin çok üzüldüm
Sadaka verin mutlaka.

Çok geçmiş olsun Nihal, senle bebelere ayrı , yaralı gençlere ayrı üzüldüm. İnşallah ameliyat başarılı geçer ve bir an önce kendine gelir genç

Kask yokmuş. Ehliyeti de yokmuş. Güya alkollüymüş.
Ben raporu yolla dedim, yarın çıkacak dedi.

Kask yokmuş. Ehliyeti de yokmuş. Güya alkollüymüş.
Ben raporu yolla dedim, yarın çıkacak dedi.
Raporun hemen çıkmaması çok normal. Esinizin boyle bir konuda yalan soyleyecegini dusunmuyorum açıkçası. Dua edelim de sıkıntisız bir şekilde atlatılsın bu süreç. Tekrardan çok gecmiş olsun

Canım geçmiş olsun, Rabbim bir daha yaşatmasın

Raporun hemen çıkmaması çok normal. Esinizin boyle bir konuda yalan soyleyecegini dusunmuyorum açıkçası. Dua edelim de sıkıntisız bir şekilde atlatılsın bu süreç. Tekrardan çok gecmiş olsun
Evet frappe. Avukatın gelsin demişler. Bizim avukatta şehir dışındaymış. 2-3 arkadaşını aramış. Adli tatil diye herkes bir yerlere dağılmış. Baronun tayin ettiği avukat gelecekmiş. Yaralı çocuğa bir şey olmasın da, artık bu kadarına da şükür diyelim.

Çok geçmiş olsun.
Motorlulardan özellikle trafikte çok çekiniyorum.
Ancak anladığım kadarıyla siz eşinizin tedbirsiz kullandığını düşünüyorsunuz bu sebeple ona da kızgınsınız.
Umarım tekrar yaşamazsınız böyle bir şey

Aynen durmadı. Şimdi de diyor ki alkollüymüş motorcu. Ehliyeti yokmuş. Tutanağı yarın vereceklermiş.
Öncelikle çok geçmiş olsun lakin eşinizin yaptığı büyük sorumsuzluk anladığım kadarıyla. Muhtemel " o motor ben arabayım, beklesin " düşüncesiyle yola çıktı ki sizde dediniz durmadı diye. Üstelik artik huy olmuş bu durum 3. motor kazası dediniz, adam motor sürücülerini yok sayıyor. Allah göstermesin bir gün birinin ölümüne neden olur bu adam...

Evet zeynones. Perşembenin gelişi Çarşamba’dan bellidir derler ya. Ben onu hep ikaz ederim. Yavaş git, atlama, sollama. O da beni tersler. Arabadan indikten sonra da döndüm baktım. “Çocuk ana yolda. Sen duracaktın” diye bağırdım. Trafiğin akışını bu belirler. Ana yoldaki geçer. Yokuşu çıkan geçer. Bunları uygulayamayacaksa zaten araba sürmesin. Ben bir daha ne kendim, ne çocuklarımı onun sürdüğü arabaya bindirmeyi düşünmüyorum.

Büyük geçmiş olsun. Bizim de motosikletimiz vardı, eşim kaza yapınca satmasını istedim.
Daha bugün bir aile dostumuzun motosiklet kazasında vefat eden 30 yaşındaki oğlunun haberini aldım. Sabahtan beri içimde aynı sıkıntı dönüyor.
Çok kötü bir his. Hem sizin için, hem tüm dikkatiyle trafikte seyreden motorlular için. Ama ehliyetsiz ve alkollü motor kullanmak da çok aymazlık. Çok üzüldüm sizin adınıza. Umarım bu son olsun.

Geçmiş olsun. Panik yapmanızı korkmanizi anlıyorum. Eşinizin de dikkatli olması gerekiyor trafik bir saniyelik dalgınlığı kabul etmiyor. Eşinizle zaten sorununuz mu var kafanızı karıştıran ne ? O çocuk onun da çocuğu bile isteye kaza yaptığını zannetmiyorum.

Evet panda. Motosikletlinin bacakları kan içindeydi. Çocuklar ağlıyordu. Ben beklemedim orda.

Mesajlarınızda halinizi anlatıyorsunuz kolay değil çocukların paniği ama eşinizin çarptığı can var dönüp bakmadığınızı her seferinde belirtmeniz kendinizin önemli olmanız beni çok üzdü...
Kaç kişilerdi, ne oldu hiç bakmadım.

Ne olursa olsun eşinizin çarptığı can var hem de 2 kişiymiş bakın yoğun bakımda biri

Hanımefendi biri 6 aylık, diğer 17 aylık bebek. Ben çocuklarımı kaptım hastaneye götürdüm. Eşim zaten ordaydı. O an bir anne olarak tabii ki çocuklarımdan başka birini düşünmedim. Ne zamanki eve geldik. Çocuklarıma duş aldırdım. Karınlarını doyurdum uyuttum o zaman kazayı sormak aklıma geldi. Benim bu dünyada mesul olduğum, muhtaç 2 bebek var. Kaza internete düşmüş. Ambulans geldiğinde başka yaralı var mı diye soruyorlar. Bir kadın diyor ki bebekler vardı. Anneleri götürdü. 40 derece sıcakta bebeklerimle olay yerinde bekleyemedim, affedersiniz.

Cok geçmiş olsun. Fotoğraflar yetti yaşamayı düşünemiyorum.
Umarim can kaybı olmaz.
Cok üzücü

Haklısınız ama orada kan var insan 3-5 sn dönüp bakar öncelik tabii ki çocuklarınız ama onlar da insan evladı
Ben aksini mi söylüyorum. Uçakta anons ederler. Maskenizi önce kendinize, sonra çocuğunuza takın diye. Bir yandan ben, bir yandan çocuklarımın feryat figan etmesi kimseye fayda etmeyecekti. Ordaki bütün kalabalıkta beni uzaklaştırmaya çalıştı. Uzaktan ahkam kesmek ne kadar kolay. Benim yüzümde cam patlamış. Kusuyorum. Nasıl sağlıklı düşünmemi bekliyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…