Trafik kazası yaptık

Çok geçmiş olsun nihal. Geçiş üstünlüğü diyoruz da motorun hızı kaçtı acaba, belki de eşinin görmesini engelleyecek hızdaydı. Sen tabi daha iyi tanırsın eşini ama 3 kazanın içinde hiç araba olmaması da adamın masum olma ihtimalini güçlendiriyor bence. yaşadığım şehirde motosikletliler ölmek için çok uğraşıyor açıkçası. Hepinizin iyi olmasına sevindim. Alkol ve ehliyet konusunda eşin yalan söylemiyorsa adamın bir kabahati de kalmıyor.

Antalya’dayız. 3 senedir 3. Motosiklet kazası. Diğerleri küçüktü. Bu sefer çok ciddi oldu kaza.

Çok geçmiş olsun canım motorcuları çoğu insan görmezden geliyor maalesef eşim de eskiden hobi olarak motor kullandığı için geçiş üstünlüğü onlarda olmasa da rahat geçmelerini sağlar. Ölüm olmadan atlatmışsınız çok şükür

Birinin hayati tehlikesi varmış ailurophilee. İnşAllah atlatır. O yüzden eşimi karakolda tutuyorlarmış.

Ben zigzag çizerek durmaya çalışan bir motor gördüm zemheri. Sonrada cam patladı. Kaç kişilerdi, ne oldu hiç bakmadım. Kızımın tekini bir kadın kucaklamış. Ben şok anında yerde bağırıyordum. Sonra çocukları kaptığım gibi taksiye bindim.

çok geçmiş olsun bebekleriniz çok küçükmüş inşallah karşı tarafta atlatır sağsalim eşinizin üzerine de çok gitmeyin o da böyle olsun istemezdi şu durumda birbirinize destek olmanız lazım her şey rayına oturduğu zaman zor durumda yanında oldum ama sen suçluydun dikkatli olmalısın diye istediğinşz telkini yapabilirsiniz

Aynen öyle bize çarpan kamyoncu o kadar sogukkanliydi ki .eşim polise soruyor ne yapacağız diye . kamyoncu diyor ki geçen de tutanak doldurduk abi kolay o iş diyor o kadar alışık ve rahatlar ki

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun Nihal.. O kadar korkuyorum ki motorsikletlilerden.. Ben yaz dönemi Antalyada araba kullanmıyorum mecbur kalmadıkça. Nerden çıkıyorlar anlamıyorum birden yanda beliriyorlar..

Benim sol kolumda ve büyük kızın sol bacağında kesik izleri var. Ben cam yuttum sandım. Psikolojik sanırım. Üçümüze de röntgen çektirdim. Bir şey çıkmadı.
Ben şehir içinde o kadar yavaş sürüyorum ki. Bir anlık dikkatsizlik nelere mal oluyor. Hadi biz arabadayız. Motosikletlerin hiç can güvenliği yok.

Eklentiler

• 58B3647C-DBAC-4883-9B99-976B253F751C.jpeg
    48,7 KB · Görüntüleme: 176
  • 293FCC0F-0682-4570-8B27-2342F6E1EC26.jpeg
    125,1 KB · Görüntüleme: 186
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…