Trafik kazası yaptık

Çok geçmiş olsun, verilmiş sadakanız varmış Allah beterinden korusun benim eşimin de iş servisi bugün kazadan kıl payı kurtulmuş servis şoförü ile tır hırslarından birbirlerinin önüne kırayım derken tır en sonunda bariyerlere çarpmış. Servise de çarpabilirdi bir çok insanın hayatına mal olabilirdi. Yollar psikopat insanlarla dolu maalesef çok temkinli olmak lazım

Bana da oyle geliyor maalesef.
Küçük kizin anlamlandiramaz belki ama, büyük kizin için ayni şeyi soyleyemem.
Kazadir derim ama, esinin ilk vukuati değilmiş, extra dikkatli olmasi gerekirken, Allah korusun canınıza mâl olabilecek bir duruma düşünmeden götürüyor sizi.

Binmeyeceğim love zaten onun sürdüğü arabaya. Çocukları da bindirmeyeceğim. Tutanak gelsin. Karşı taraf alkollü değilse 8/8 bu suçlu. Diğer yaptıkları yine ufak çaptaydı. Ama bu sefer çok büyük oldu kaza.

Çok geçmiş olsun Allah tekrarını yaşatmasın. Kaza yapmak çok büyük bir tramva bence birde çocukların yanınızda olmasına çok üzüldüm . Bizde bir kaza geçirdik aklıma her geldiğinde ürperiyorum trafikte beklerken arkadan gelen arabanın vurmasıyla iki araç arasında tost oldu arabamız en büyük şükrüm çocukların olmamasiydi ama Allah muhafaza olsalardı camdan firlamalari çok büyük bir ihtimaldi . Trafikte olmak her an riskken bile birde dikkat etmemek hız yapmak kazaya davetiye çıkartmak . Tedbirsiz olanın eşiniz olduğunu düşünüyorsanız mutlaka tavrınızı koyun . Çocuklarda tez vakitte atlatır bu durumu inşallah.

[ Benim çocuklar küçük. Biri 6 aylık, diğeri 17 aylık.
Şimdi eşim mesaj atmış. Tutuklu ya da tutuksuz yargılanacakmış. Ben anlamadım ki. Hani karşı taraf alkollüydü?

[
Benim çocuklar küçük. Biri 6 aylık, diğeri 17 aylık.
Şimdi eşim mesaj atmış. Tutuklu ya da tutuksuz yargılanacakmış. Ben anlamadım ki. Hani karşı taraf alkollüydü?

Çok geçmiş olsun. Motor ve eşiniz için kaza raporunda ne çıkmış?

[
Benim çocuklar küçük. Biri 6 aylık, diğeri 17 aylık.
Çok miniklermis çok üzüldüm o an o korku telasla iki minik bebekle ..bu kadar küçük olduklarını hiç tahmin etmemiştim

Tutuklanmaz zannetmiyorum yazdiklanizdan okuduğuma göre karşı tarafta ciddi birseyde yok şikayetçi olurlarsa mahkeme süreci oluyor.

Çok geçmiş olsun. Motor ve eşiniz için kaza raporunda ne çıkmış?
Yarın veriyorlar dedi.
Tutuklanmaz zannetmiyorum yazdiklanizdan okuduğuma göre karşı tarafta ciddi birseyde yok şikayetçi olurlarsa mahkeme süreci oluyor.
Biri ameliyattaymış ve bilinci kapalıymış. Çok rahat iletişim kuramıyoruz zaten. Karakolda eşim.

Ay çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun

Yarın veriyorlar dedi.

Biri ameliyattaymış ve bilinci kapalıymış. Çok rahat iletişim kuramıyoruz zaten. Karakolda eşim.

Kaza raporundan kusurlarına bakarlar, bir şey olmaz ama bu gece bırakmayabilirler eşinizi. Motorcuda da kusur var. Motorcu kazalarında motorcular genellikle para alıyorlar masrafları için vs. Hastane sonrası ya da hastane sırasında para talep edebilirler. birde belki duruma göre sizden de olayı anlatmanızı isterler karakolda.

Siz bence motorcunun durumunu gittiği hastaneyi telefonla arayıp öğrenin. Eşinizin akrabası varsa gidip ilgilensinler. Siz bebeklerle uğraşmayın bu konuyla.

Motorcular ve tircilar psikolojik testlerden geçmeli vicdansız olana ehliyet verilmemeli bazen zevk alıyorlar vurmaktan
Bence hepimiz periyodik olarak testlerden geçmeliyiz. Yüksek hızlarda sürekli zig zag yapan g.zekalilar var mesela benim güzergahta. Altına azıcık düzgün araba çeken kendini bi halt sanıyor. En kötüsü bu tipler kendi gebermiyor, milletin canını yakıyor. Ama cezasi yok nasılsa.

Aaa. Sen zaten ayakta muayene oluyorlar diyince şaşırmıştım. Çünkü yerde epey kan var çok geçmiş olsun..
Evet the. Bana da ilk mesajda ayakta tedavi görüyorlar dedi. Şimdi de diyor ki tutuklu ya da tutuksuz yargılanacağım. Beyin travması filan mı geçiriyor acaba. Kaskı yokmuş dedi eşim. Ben sadece yerde bir motosiklet gördüm. Çocuklarımı kaptığım gibi hastaneye götürdüm.

Çok geçmiş olsun Allah tekrarından korusun.
Nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama İstanbul’da motorlarla trafikte başımız dertte.
Özellikle de kurye gençlerin motorlarıyla.
Kaza yapmak işten bile değil.
Eşinize de çok yüklenmeyin nerden, ne zaman çıkacağı belli olmuyor bu motorların.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…