Trafik kazası yaptık

yo sürpriz oldu korundum ama oldu diye bi ton konu var altında inanmıyorum nasıl olur hep sürpriz derler diye bi dünya eleştiri var
Arası yakın olunca spiralden kaynaklı problemler olabiliyor, çevremde çok var. Ben zaten neden iki çocuk muhabbetine de ayar oluyorum. Olan olmuş, gereksiz çıkış her halükarda

Arası yakın olunca spiralden kaynaklı problemler olabiliyor, çevremde çok var. Ben zaten neden iki çocuk muhabbetine de ayar oluyorum. Olan olmuş, gereksiz çıkış her halükarda
evet dediğim gibi bende eleştirmem olmuş çocuklar sonuç itibariyle ama burada yerden yere vurulur buraya giren herkes de bilir ilk defa eleştiri gelmeyince dikkatimi çekti

Çok geçmiş olsun yaralanan varmı? İyiyseniz bir sadaka verin

evet dediğim gibi bende eleştirmem olmuş çocuklar sonuç itibariyle ama burada yerden yere vurulur buraya giren herkes de bilir ilk defa eleştiri gelmeyince dikkatimi çekti
Benim konumda daha ne kadar sizin mevzularınızı konuşacağız. Rica ediyorum konumu işgal etmeyin.

Çok geçmiş olsun yaralanan varmı? İyiyseniz bir sadaka verin
Teşekkür ederim. Allah razı olsun. Motosikletli çocuklarda yaralanma vardı. Çarşamba günü taburcu olmuşlar ama kendileri ile ne biz, ne trafik, ne emniyet irtibat kuramıyor.
Kurban kesmeyi düşünüyorum. Bizde nazar için illa kan dökülürdü.

Ay korkunç, yerde kanlar vs. Allah beterinden korusun, çok geçmiş olsun.
Eşiniz işin ciddiyetinde değil sanırım. Geçiş üstünlüğü motordaymış, karşı taraf istediği kadar alkollü olsun, kask takmasın, ehliyetsiz olsun fark etmez dikkatli olması gerekiyor. Aklını başına alması şart. 3 senede 3 motorlu ile kaza çok. Allah korusun bu kazada motorcu vefat etseydi hapislerde sürünürdü. Vicdan azabı ayrı, hapis ve mahkeme ile uğraşması ayrı, size yaşattıkları ayrı dert olurdu. Bence güzelce konuşun, sonucunun nelere mal olabileceğini anlatın.

duruguzel cok cok gecmis olsun. Yerden göğe kadar haklısin arkadaşım. Tavrini dogru buluyorum. Kredisini asla ödeme. Ister Istanbula gitsin ister Sibirya' ya ama ödesin. Kafanda bir plan var ve bunu dogru zamanda gerceklestirecegini biliyorum. MissCherryBlossom un her yazdigi yaziya katılıyorum. Bam bam konusmasini seviyorum. Tekrar geçmiş olsun canim.

Evet şekercim. Benim derdim bana yetiyor. Şimdi doktordan geliyoruz. Küçük kızımın genitalinde hemanjiyom diye damar beni çıktı. Kalp ilacı kullanması gerekiyor. Bana muhtaç 2 bebek varken bu adamın sorumsuzluğu beni çıldırtıyor. Dün psikiyatriste gittik. Doktor “sana ilaç yazayım. Adam zaten gamsız iyice umursamaz olur” dedi.

Takside böldürdü ben peyderpey ödüyordum. O da ha bugün işe başlayacağım, ha yarın başlayacağım diye beni oyaladı.
Rahmetli kayınvalidem banka emeklisi. Nasıl oluyor bilmiyor ama eşimin kredi notu benimkinden yüksek. 16 yaşından beri kredi kartı kullanıyormuş. Bense asla bankaya dahi borçlanmayı sevmem.
Deprem korkusundan İstanbul sayfasını kapadı, gitmek istemiyor. Burda Src belgesi almak için kursa gidiyordu. Benim tanıdığımın Vito aracıyla havaalanından transfer yapacaktı. O işte muhtemelen yalan olur.
Yarın arabayı tamir ettirmeye İstanbul’a götürecek. Burda servis bir kapısına 15 bin tl dedi. 10 gün sürer dediler. Ben bu sefer hiç karışmıyorum. Kendi temizlesin. Benim bambaşka planlarım vardı. Tatile gideriz diye. Şu an hayatımıza yeni bir sürü problem çıktı.
Kazadır insanlık halidir diyebileceğim bir mevzu olsa yine ben derim ben tamir ettiririm. Karşı taraf manevi tazminat isterse öderim. Ama bu adamın artık yaptıklarımın bedelini ödemesi gerekiyor. Altındakini lunaparktaki çarpışan araba sanıyordu.

Kızınıza çok üzüldüm . Tedavisi varmış bakın ilacı allahtan rabbim şifa versin size sabır dayanma gücü evlatlarinizada aile huzuru ve saadeti diliyorum her çocuk anne ve babası ile büyümek ister 4 duvar arasında eler yaşıyorsunuz nelere maruz kalıyorsunuz bilmiyorum ama rabbim feraha çıkarsın 2 güzel yavrunuzuda anneli babalı büyütmeyi nasip eylesin bu son olur inşallah dersini alır eşiniz ailesine daha sıkı sarılır inşallah.

Evet Efecim Allah razı olsun. Rabbim dermansız dert vermesin. Ben aslında ilacı kullanmak istemedim. El kadar bebe. Ama bugün doktor kullanmazsam çok ciddi, böbrek yetmezliğine kadar gidebileceğini söyledi. O yüzden acil onun tedavisine odaklanacağım. Annelik delicesine ve uçsuz bucaksız bir duygu. Benim 2 evladımın haricinde hiçbir gündemim yok. Allah hepimizin yavrusu korusun. Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…