Trafik kazası yaptık

Ya sanırım otuzlu ya da kırklı yaşlardasiniz bu yaşına kadar olan karakterin çok büyük değişeceğini sanmıyorum . Ama şu an sizin için zor bir dönem ailenizle sorunlar var , iki çocuk sorumluluğu var sanırım bu sebepten boşanmaya cesaret edemiyorsunuz . Gayette anlaşılir çünkü çocuk küçükken ikincisi olmuş ben biriyle uğrasamiyorum kızım on aylık. Umarım düzelir belki terapi ile düzelir

Büyük kızım 17 aylık mahlass. O çok korktu. Çünkü ben cam yuttum sandım. Sürekli kusuyordum. Psikolojik sanırım. Hastaneye gittik. Ben ve 2 çocuğumun röntgenini çektirdik. Benim burnumdan da bir boru soktular. Çıkmadı çok şükür. Küçüğüm zaten daha 6 aylık. Bir şeylerin farkına varamıyor. Allah kimseye hele ki çocukları yanındayken böyle bir şey yaşatmasın. Teşekkür ederim

Yıkmak kolay, düzeltmek zor. Bugünkü terapinin ona bir faydası olduğunu sanmıyorum. Doktora demiş zaten “o ne derse baştan sona haklı” diye. Bu kaza ona hayatının dersini verdi. Motosiklet sürücüsünün öleceğini düşündü. Kendinin de tutuklanacağını. Bize bunları yaşatması da çabası. Belki krediyi ödeyeceğim derdine düşer. Biraz aklı başına gelir.

Belki bir musibet bin nasihattan iyi olur tamamen düzelir . Sizde kendinizi yipratmayin herşey olacağına varıyor . İki çocuk yeterince zor bir taraftan aile sorunu bir taraftan eş insan çıldırır yani . Kendinize odaklanın siz sadece kendinizden ve çocuklarınızdan sorumlusunuz.

Evet papatya bende artık böyle düşünüyorum. İlk hamileliğimden beri kendimi çok ihmal ettim. Aileme aldığım karardan da geri dönmeyeceğim. Anneme çok kırgınım. Diğer torunlarına sefer tasıyla yemek taşıdı. Ben geçen ay doktora gitmek için 6 aylık kızımı bıraktım. 15 dk sonra arıyor. “Çok ağlıyor, susmuyor” diye. Benimde 2 çocuğum var. Eğer birini diğerinden ayırırsam Allah o gün benim canımı alsın. Ama annem beni diğerlerine karşı hep ayırdı. Benim personelle davalarım var. Çalanı çırpanı kovdum. Babamdan emaneti korumaya çalıştım. Annem kuzenime diyormuş ki. “Davaları var çünkü uyumsuz”. Babamdan bana kalanları koruyacağım. Çocuklarımın geleceğini kimsenin insiyatifine bırakmayacağım.
Destekleyici mesajların için teşekkür ederim. Benim şu an ihtiyacım olandan bundan başkası değil

Ya varya bu anneler o kadar değişik ki güçlü olan çocukları hep uyumsuz görüyorlar . Seni anlıyorum çünkü çocuklar çok zor gerçekten . Hele iki tane olması daha zordur . Şu an cesaret edemeyisini de anlıyorum . Ama kendini gerçekten güçlendirdiğinde birçok şeye farklı bakacağını düşünüyorum . Çocuklar için en en önemli şey mutlu anne. Sen mutlu olursan onlar daha mutlu olur . Herkesi boşver yavrularınla mutlu olmaya odaklan bence. Umarım ailenle ve eşinle olan problemler de bir an önce çözülür

O kadar rastgele ve Allah'a emanet yaşıyoruz ki bu duyguyu çok iyi anlıyorum. Beterinden saklasın ve çok geçmiş olsun yeniden

şunu da belirtmeden geçemeyeceğim heralde tanınan bir üye olduğunuz için art arda yapılan iki çocuğa kimse eleştiride bulunmamış ben zaten bulunmam olmuş Allah sağlık sıhhat versin fakat ben ya da bi başkası böyle bi konu açsak böyle bi adama art arda 2 çocuk mu verdin diye bin sayfa topa tutulurduk,sanalda dahi olan bu ayrımcalık reelde neler yaşatmaz..

İkinci çocuk sürpriz oldu, bunu burada herkes bildiği için o konuda bir şey yazılmamış doğal olarak.

fakat ben ya da bi başkası böyle bi konu açsak böyle bi adama art arda 2 çocuk mu verdin diye bin sayfa topa tutulurduk,sanalda dahi olan bu ayrımcalık reelde neler yaşatmaz..
Bende bunu anlamıyorum. Ben her konu açtığımda “başka üye olsaydı linç edilirdi” yazmazsa rahat etmeyen biri illa ki çıkıyor. Nedir sizin bir başkasının linç edilme hevesiniz?
2. Çocuğum kaza ile oldu. Ben aldıracaktım, eşim müsade etmedi. Ben çocuklarımı doğururken eşini hesaba katanlardan değilim. Maddi manevi yetebilecek potansiteldeyim. Benim sorunlarım 2 çocuk sahibi olmaktan değil. Hayatımı paylaştığım insandan kaynaklı.

Ehliyeti yoktur. Motor ile alakalı bir olay vardır
Ehliyeti yokmuş zaten eylül. Motoru düşünmedik bak.
Bir de en başından beri eşim alkollü olduklarını söylüyor. Onların hastane raporunu görmedik biz. Mobese kayıtlarında ben izledim. Benim eşim kavşakta duruyor. Bir araba geçiyor. Onu bekliyor. Yolu yarıladığımız anda bu motosikletli bize çarpıyor. Sürücü arkasındaki çocukla geriye bakarak konuşuyor.
Mahkeme bunları tek tek inceleyecekmiş. Ama süreç uzun sürermiş.

2 çocuk neden diye sorulan üyeler genelde eşine maddi bagimli kadınlar oluyor.
Ailem arkamda yok nereye giderim, çocuklara kim bakar, param yok krese veremem, param yok ayrı eve cikamam gibi şeyler söylüyorlar.
Ee bu durumda o zaman neden bu ladar cocuk deniliyor.

Konu sahibi zaten maddi olarak adama bile kendisi bakıyor. Çocuklarına da bakar herhalde.

Muhtemelen vardır bir sorun. Yani birisi oralara siz ceza alırsınız demiştir de ondan arazi olmuşlardır. Haklı olsalar tazminat almak için bile her yere başvururlardı

ben eleştirmesiğimi belirttim zaten,aile arası ayrımcılıktan dert yakınmışsınız bence şu sanal platformda bile nasıl ayrımcılık olduğunu belirttim var yani yapılmış haksızlık nerede olursa olsun insanın zoruna gidiyor aynı minvalde konu açan başkası yerden yere vuruluyorsa düşünceler konu sahibine göre mi değişiyor

maddi imkanım var konu açtım 2 çocuğum var diye yerden yere vuruldum

maddi imkanım var konu açtım 2 çocuğum var diye yerden yere vuruldum

Sizin konunuza şimdi baktım da surekli kavga, tartışma küslük hakim, bir pazar gününü bile.kavgasiz geciremiyorsunuz. Konu sahibinin evinde çocukları bu kadar huzursuz edecek devamli kavga gürültü olmuyordu hatırladığım kadarıyla sadece evde alkol almasından hoşlanmıyordu, sorumsuzluğu var. Ha yine de 2 çocuk yapmak için uygun bir adam değil ama en azından boşanmak isterse bunu yapıp kendine ve çocuklarına.bakabilir. Evlilik sürecinde de çocukları devamli seslerin yükseldiği ortamda tutmuyor en azından diye biliyorum

küslük var evet çok sık tartışma yok terapiste gidip küslüğü de hallettik ileşimsizlik vardı önemli değil bende bi şeyler başkalarında bi şeyler oluyor çocuklar konusunda eleştirildik bayağı ben ve başkaları benim eşimde de alkol kumar olayları yok gece evinde kalkar çocuklara bakar zaten babalığı iyi olduğu için bir şekil boşanamadık yani herkeste farklı sorunlar oluyor burada hep çocuk olayı eleştirilir ilk defa eleştirilmeyince dikkatimi çekti burada kimse kimseyi tanımıyor objektif ve gerçek düşünceler var diye düşünürken burada da konu dahibine göre yorumların değiştiğini gördüm

Bugün kredi çekti.

Krediye siz ödemeyeceksiniz inşallah?

Sabahtan beri surat yapıyor. Kara kara nasıl ödeyeceğini düşünüyor

Bugün bir kadın psikiyatriste beraber gittik. Psikoterapide uzmanlık alanıymış. Eşime sen işe başlarsan aranızdaki sorunlar çözülür dedi.
En son bir konunuzda İstanbul’a çalışmaya gidiyordu,gitmemiş miydi?
Ve hala işsiz mi?
Çalışmayan birine bankalar nasıl habire kredi veriyor saç için telefon için araba tamiri için?
Ne ile ödüyor bu adam kredileri yıllarca çalışmıyormuş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…