Trafik kazası yaptık

ben neden evlendiğinizi de merak ettim çünkü artık olgunlaşmış ve başından bir evlilik geçmiş bi şeyleri tecrübe etmiş bi kadınsınız bu hatalı evlilik ilk evlilik olsa okey çalışmıyormuşda evlenmekteki motivasyonunuz neydi

Ayy okudukça adama bilendim. Pes diyorum

Değil böyle sorumsuzca kaza yapmak, trafik cezası yediğimde dahi olay çıkaran bir babam vardı. Kendi çocuklarım içinde hayal ettiğim hayat şu an yaşadığımız değil.
Belki de sizin babanız yüzünden bu kadar sorumlu olmanızı da törpülemeniz gerekir. Mükemmelliyetçilik iyi değil. Kendinize çok zarar verirsiniz. Bazen biraz rahat bırakmak gerekir.

Başka konularımda yazmıştım. Hatta sırf çocuk yapmak için bu adamın alkolik olduğunu bilerek evlendiğim dahi öne sürüldü. Ben tekrardan evlenmek istiyordum ama cesaretim yoktu. Bu eşim benim peşimden çok koştu. Kapılarımda yattı. Mecazi anlamda değil gerçekten benim oturduğum evin otoparkında kaç gece yattı bilmiyorum.
Ben onun beni sevmesini sevdim ama sonrasında yaşantı olarak çok farklı olduğumuz için gün geçtikçe aramızda uçurum olmaya başladı.

Tipi göre de yorum yapmam ne kadar doğru ama adamın fotolarını gördüm. Bana hiç güven vermedi. Magazinde çıkan, orada burada para yiyen aylak tiplere benziyor.
O rahatlığı benle evlendikten sonra yaşadı. Yoksa 16 yaşından beri gece cluplerinde çalışıyormuş. Barmenlikten başlamış, şeflik, işletme müdürlüğüne kadar yükselmiş. Ama para kavramı yok. Ne kazandıysa yemiş. Bir dikili ağacı yok.

eşinizde böyle olmasını istemezdi bence. kaza sonuçta. eşinize destek olmanız gerekirken düşmanınız gibi davranmanız olayı büyütüp nerdeyse boşanmaya bahane sunmanız beni şaşırttı açıkçası.

biraz sakin olsanız

biraz rahatlasanız

enerjiniz beni bile gerdi burdan

muhtemelen başka sorunlarınız var bu da artısı oldu

Önceki sayfaları okumuyorsunuz sonra da eşime destek olmamakla itham ediyorsunuz.
Bu adam zaten tehlikeli araba sürüyordu ve ben ikaz etmediysem 50 kere ikaz ettim. Nesine destek olacağım? Benim yüzümde cam patlamış. Bezli 2 bebeğim yanımda. Karşı tarafta bir genç ameliyat olmuş. Evet belki onlarda da suç var ama sakin sakin araba kullansaydı biz bunu yaşamayacak olurduk.
Affedersiniz de sigarasına kadar aldığım adama daha ne kadar destek olmam gerekiyor. Kadın olan benim. Normal şartlar altında onun bize bakması gerekiyor. Evin, benim ve çocukların sorumluluğunu alması.

Bence ceza kesilirse sen ödemelisin, arabayı sen yaptırmalısın tekrar eline vermelisin, olur da hapis cezası çıkarsa d ayerine sen yatmalısın

açıkçası zor zamanlar yaşadığın için eşin ve evliliğinle alakalı yorum yapmak istemedim,
istemiyorum da
ama senin konularına ben de baktım
bu adam seni asla hak etmiyor
sen çok güçlü bir kadınsın
2 çocuğuna da dağ gibi yeteceğini bütün site anlamış bence
kusura bakma
özür dilerim ama hanımlar yazdıklarında son derece haklılar bence
evliliğinle alakalı
incitmek için yapmıyorum bu yorumu sakın yanlış anlama
adam seni hiç haketmiyor hiçç

Affedersiniz de sigarasına kadar aldığım adama daha ne kadar destek olmam gerekiyor. Kadın olan benim. Normal şartlar altında onun bize bakması gerekiyor. Evin, benim ve çocukların sorumluluğunu alması.
Son cümlenizi alıntıladım siz de tekrar okuyun
Ve kendinizi çok fazla ifşa ediyorsunuz bu çok tehlikeli
Sanırım bitmiş evliliğinize karşı bunu da bitirmek istemiyor evli olmak zorunda hissediyorsunuz kendinizi..bunu yapmayın
Psikoloğunuzu değiştirin sorun sizde değil adamın içkisi , kumarı, sroumsuzluğu, çocukları sizinle bırakıp kendi sizin paranızla tatile gitmek isteyen bir kişiliği, maddi manevi sizi sömürmeye adamış bir hayatı var.
EK= Dikkatsizce araba kullandığı için üçüncü defada siz ve çocuklarınız hariç 2 kişiye zarar vermesi var yarın bir gün daha büyük bir tehlikede bu siz ve çocuklarınız olabilir. Onun sürdüğü arabaya binmem diye kendinizi kandırmayın mecburiyet vs illaki aylar sonra çocuklarınızı onunla bir yere göndermek zorunda olabilirsiniz

Son düzenleme:

Sorun burasi işte. Bir maaşı olsa, ay sonuna kadar nasil idare edecegiz diye hesap yapmak zorunda kalsa inan 2 bira aldiysa kasaya gelmeden birini geri birakir. Normalde insanlar boyle büyük meblaglar odeyecekse(karsi tarafa veya araba icin) kredi ceker, o kredi bitene kadar kendisine söver neden önüme bakmadim hay eşek kafam der, o parayla neler neler alirdim der. Ya yanlış anlama ama insanlar boyle yaşıyor. Parayi kendi kazanip lüks yasayan insanlar da var ama o insanlar ne kadar zor kazanildigini bildigi icin yine dikkat ediyor.
Eşinin bence ev dışında baska bir sorumluluk alması gerekiyor

Kadinlar çok duygusal erkeklerin böyle şeylerine çok kapiliyorlar.
Erkekler kendinden daha yüksek gördükleri kadınlara hep böyleler zaten. Kimi güzellik, kimi para, kimi başari , karakter acisindan normalde o kadının dengi değilse bu peşinde koşma işinin suyunu en cok onlar çıkarır.
Bak nerde bakmayacağım tipler olsa en çok onlar abartiyordu ısrarlarını.

O adamlar bir şey katabilecek olsa, kadina verebileceği bir şeyleri olsa hwr anlamda o kadar yırtınmalarina gerek olmuyor zaten, sen de görüyor oluyorsun.

Sanırım bitmiş evliliğinize karşı bunu da bitirmek istemiyor evli olmak zorunda hissediyorsunuz kendinizi..
Hipotezlerinizi kendinizde saklayın. Ben evli olmak zorunda hissetmiyorum kendimi. Çocuklarımı büyütürken destek alabileceğim 1 Allah’ın kulu yok. Ha bana çok acıdıysanız buyrun beraber büyütelim. Çoğu zaman duş alacak vakit bulamıyorum ben.

Evet canım. Kendi dengim olanlarla anlaşamıyoruz dediğimizde medeni bir şekilde ayrıldık. Bu iki gözü 2 çeşme “sensiz yapamıyorum” diye dayandı. Bizimkisi artık satranca döndü. Ya o akıllanacak ve sorumluluklarının farkına varacak ya da ben çocuklarla yurtdışına filan kaçıcam. Türkiye sınırları içinde bana huzur vereceğini düşünmüyorum.

Kadınların başına ne geliyorsa böyleleri getiriyor işte. Boyle davranan erkekleri çok aşık diye almamak lazım. Ben şans bile vermiyordum
Sen de kurtulursun bir an önce

Peki..kurban olmayı seçmek sizin tercihiniz..Çocuklarınızı büyütürken size destek olan eşinizi sürekli şikayet etmeyin nazardan korkuyorsunuz sanırım ondan kötü yönlerini yazıyorsunuz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…