Trabzon Uzungölde balayına giden yada gitmeyi düşünen var mı?

gdogan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2010
1.436
5
Merhaba kızlar haziran da düğünüm var, balayı alternatiflerimiz arasında uzungölde var, internetten araştırdım ama inan kardeşler otel diye bi yer gördüm, onun dışında pek güzel bi otel yok sanırım, gerçi çok fazla aternatifte yok zaten.. Bu konuda fikri olan var mı? Uzungölü seçme nedenimiz, sakin kafa dinleyici bir yer olmasını istememiz ve düğün yerinin trabzona yakın olması yani ulaşım..

Son düzenleme:
canım merhba ben kadınlar kulübüne bugün üye oldum ve forum takibe ilk girdiğimde yazını okudum..ben trobzonda okudum ve uzungölde bulundumm eğer kafa dinlemek istiosanız bence uzungöl tek kelımeyle harika bir seçim..evet fazla otel seçeneği yok bildiğim kadarıyla.ama kesınlıkle tavsıye ederım bende yeni evliyim ve uzungölü düşünmüştük ama mesafemiz çok uzaktı olmadı.sanada şimdiden mutluluklar canım öpüorummm

teşekkür ederim önerin ve cevabın için, bizimde düğünümüz samsunda olucak.. evimiz de istanbulda, yolu uzatmayalım diye düğünden sonra direk oraya geçmeyi düşünüyoruz, araştırma aşamasındayız

biz dogu karadeniz turu yapmıştık sabit bi yere takılıp kalmak istemedik
trabona gitmişken uzungöle de gittik ve iki gece konakladık
güzel sakin huzurlu bir yer inan otel isim yapmış bi yer
ama bence gidip fiyatları öğrenip kayıt yaptırmanız çok daha iyi olur
çok fazla talep olmadıgı için fiyatları da çok uygun oluyo pazarlık payı da oluyo
biz iki gün kaldık çok keyifli vakit geçirdik ama 3. gün sıkıcı olurdu sanırım yapacak pek bi şey yok
bisiklet turu yapabilirsinz gölün çevresinde dolaşır balık sütlaç yersiniz yapılacaklar biter

X