Trabzon hastane önerisi

Bayanvil

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2020
323
137
28
Mrb kızlar 4 buçuk aylık hamileym. Trabzona tayinimiz çıktı ve mecburi yeni doktor bulmam gerekiyo. Doktor önerisi olan var mı özel, devlet, araştırma hastanesi farketmez bide özellerin fiyatı nedir acaba.

Mrb kızlar 4 buçuk aylık hamileym. Trabzona tayinimiz çıktı ve mecburi yeni doktor bulmam gerekiyo. Doktor önerisi olan var mı özel, devlet, araştırma hastanesi farketmez bide özellerin fiyatı nedir acaba.
Merhaba özelde karadenizde nebahat hanim var çok sevilen bir doktordur. Hasan tahsin bey yine ayni hastanede. Fiyat bilgisini telefonda veriyorlar diye biliyorum ancak hasan beyin ücreti daha fazla tup bebek doktoruda oldugu için sanirim. Araştırmada ktü de hocalar var benim doktorumda orda hatta fakat normal gebelik takibi yapmıyorlar diye biliyorum ya tup bebek hastalarının takibini alıyorlar yada problemli gebeliklerin

Tşk ederm bende tedavi görerek hamile kaldım zaten. İki haftaya kafar gidicem trabzona araştırma yakın yerde olucam orayı denerim bi

Trabzon 7m hastanesi akçabatta ben orda tüp bebek tedavısı göruyorum önerebılırım normal kadın doğumda var içinde

Yıldızlı medikalpark hastane olarak öneriyorum doktorum da Gülşah balıktı genel olarak memnundum

Kizlar bende ayni durumdayim ben detayli ufrasyon baktrmam lazim radyoloji uzmani tavsiye eden varmi hic bi hastaneyi bilmiorm

Medical karadeniz hastanesi Nebahat Nuhoglu'nu tavsiye ederim.
Bir de Özel imperial hastanesinde Dilek Aydin Erdogan var.O da çok iyi bir doktor

Kizlar bende ayni durumdayim ben detayli ufrasyon baktrmam lazim radyoloji uzmani tavsiye eden varmi hic bi hastaneyi bilmiorm
Ben perinatolojide yaptirmistim. Detayli usg yine ya ktu de ya da numunede yaptıracaksın özelde yok diye biliyorum onlarda ktu ye gönderiyor radyolojide yaptiracaksan kadin doğuma muayene olacaksin onlar yönlendirecek seni radyolojiye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…